Le Vicomte de Bragelonne

Autor: Alexandre Dumas

«Le Vicomte de Bragelonne» est le dernier volume de la trilogie des trois mousquetaires. Véritablement c’est un des meilleurs. le plus vibrants et le plus émouvants romans de Dumas. L’ atmosphère est plus sombre que dans le premier volume de la série. Les amis ne sont pas dans le même camp. els mettent des bâtons dans les roues l’un l’autre. Mais. aucun des personnages n’est vraiment bon. aucun n’est totalement mauvais. Chacun lutte pour ses ambitions. et essaie de placer ses pions avec ses qualités et ses défauts.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Miasto niebieskich tramwajów

Autor: Henryk Waniek

Szesnaście opowiadań (plus siedemnaste – zamiast wstępu). składających się na zbiór ‚Miasto niebieskich tramwajów’ Henryka Wańka. to historie intrygujące. opowiedziane dowcipnie i przewrotnie. a zarazem podszyte niepokojem. Mnóstwo tu smaczków kulturowych. tropów prawdziwych i fałszywych. wiodących przez wielki świat i polski światek. Nad całością unosi się zaś duch Twórcy. który – również jako malarz (surrealista!) – uwielbia wodzić czytelnika za nos i nie kryje własnych. intymnych związków ze światem przedstawionym. 

‚Miasto niebieskich tramwajów’ czyta się z przyjemnością. z rosnącym radosnym zdziwieniem. że Ktoś. nie zważając na aktualne mody i trendy. potrafi dziś jeszcze tak uwieść czytelnika swoim wysokim pisarskim kunsztem.

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32020/epub

1:

:

Cena:nietzsche wola mocy, hard truck 18 wheels of steel, pieseły, mein kampf po polsku pdf, drugi swiat, definicja przedsiębiorstwa, filozofia zdrowia ciesielska, daria dembińska, hymn do miłości ojczyzny krasicki, inteligencki, rozprawka z dziadów, czujesz tak jak myślisz, testy klasa 4 matematyka, jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy działając inaczej, jonathan carroll kraina chichów, bogusław wolniewicz książki, za niebieskimi drzwiami książka pdf, dylemat wagonika pdf, gender w polsce, andrzej skalimowski…