https://woblink.com/product-publication/download/138998/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788395303005: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/klub-pickwicka-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-139443u

Cena:


Potęga osobistego uroku

Autor: Brian Tracy

Niezależnie od posiadanych przez ciebie zdolności. inteligencji czy doświadczenia 85 procent twoich szans na odniesienie sukcesu zależy wyłącznie od umiejętności zjednywania sobie ludzi i przekonywania ich – czyli od twojego uroku osobistego. Jeśli dziś uważasz się za osobę pozbawioną tej cechy. przeczytaj książkę Potęga osobistego uroku. a sam się przekonasz. do czego jesteś zdolny!

Ta książka jest nadzieją dla wszystkich. którzy uważają. że brak im „tego czegoś” w kontaktach z innymi.

W książce przedstawiono sprawdzone. łatwe do opanowania techniki pomagające być bardziej czarującym w każdej sytuacji. Jeśli zastosujesz te wszystkie sekrety w swoim życiu. wkrótce otworzą się przed tobą drzwi. o których uchy

26.9: https://woblink.com/ebook/skonczona-gra-marriage-games-tom-2-cd-reiss-139622u

Cena:


ISBN

9788381194501: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/zycie-pozapsychotropowe-karol-neubauer-141459u

Cena:


Rozmowa ze zwierzętami

Autor: Karsten Brensing

KARSTEN BRENSING. biolog morski i doktor etologii. w Misterium życia zwierząt pokazał zadziwiające bogactwo przeżyć i emocji zwierząt – niewiarygodne praktyki seksualne. imprezowanie. myślenie abstrakcyjne. uczucia i marzenia.
W tej książce przedstawia komunikację zwierząt i ludzi. i interpretuje ją na nowo z perspektywy najnowszych badań naukowych – od próby nauczenia delfinów angielskiego. przez konwersację z szympansami. po logiczne dialogi z papugami używającymi 200 słów.
Komunikacja pomiędzy zwierzętami jest powszechnym zjawiskiem i to często w zaskakująco rozwiniętej formie – poczynając od pewnych gatunków bakterii. które porozumiewają się między sobą. przez wspólne „rozmowy” niektórych insektów. a kończąc na delfinach stosujących skompl

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.9


Odetchnij jeszcze raz

Autor: Mariusz Ziomecki

Tajemnica każdej zbrodni powinna zostać wyjaśniona. ale czasem trzeba za to zapłacić wysoką cenę…

Słynny i bogaty kompozytor gotowy jest zapłacić górę pieniędzy za rozwikłanie zagadki zabójstwa jego żony w schyłkowych latach PRL. a zrzeszenie banków chce. by podinspektor policji w stanie spoczynku Roman Medyna wykrył kim są tajemniczy akrobaci. którzy okradają prowincjonalne placówki. Jedna z tych spraw znajdzie finał na Sycylii. gdzie detektyw stanie oko w oko z najczystszym złem w ludzkiej postaci…

W życiu prywatnym byłego policjanta też czeka niełatwe zadanie: za wszelką cenę chce odzyskać miłość i zaufanie ukochanej żony. która – nie bez przyczyny! – wyrzuciła go z domu. Barbara Medyna. była policyjna psycholog. lepiej odnajduje się w cywilu niż jej uparty i

39.9: https://woblink.com/ebook/-to-o-nas-piotr-c-138793u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/140568/pdf

1:

:

Cena:leszek sokołowski, paulina młynarska moritz, sposób na francuza, echopraksja, zarządzanie bankiem, larson rój, żywoty świętych pdf, bez serca willow winters pdf, efekt lucyfera książka, tomasz grosse, szczęśliwy mózg pdf, a jeśli to my, dagny kurdwanowska, bartłomiej przybylski, spróchniały krzyż…