Herkules (Tom 3). Bambi

Autor: Mons Kallentoft

Kolejne śledztwo inspektora Zacka Herry’ego!

Widok. jaki ukazuje się oczom policjantów na jednej ze sztokholmskich wysp. jest makabryczny. wręcz surrealistyczny. Wygląda na to. że młodzi ludzie z wyższych sfer przeprowadzali jakieś hedonistyczne rytuały. których finałem była krwawa jatka. Kiedy dochodzi do kolejnego zbiorowego samobójstwa. policja nadal nie ma żadnego tropu.

Wszystko wskazuje na to. że po raz pierwszy od dawna życie inspektora policji kryminalnej Zacka Herry’ego toczy się właściwym torem. Ta dobra passa trwa jednak tylko chwilę. Koszmarna osobista tragedia. już wkrótce po raz kolejny przewraca jego świat do góry nogami. Mimo to Zack uważa. że jest w stanie rozwiązać sprawy samobójstw – jeśli tylko pójdzie tropem śmiercionośnych różowych tabletek z wizerunkiem Bambiego.

Podobnie jak w dwóch poprzednich częściach cyklu autorzy otwierają przed czytelnikami wrota do brutalnego sztokholmskiego świata przestępczego. zapewniając równie wartką. pełną napięcia fabułę. I równie przerażającą.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


Książeczka rodzaju

Autor: Wojciech Czaplewski

‚Książeczka rodzaju’ to taki dekameronik. komedyjka. okrągła setka małych narracyjnych i kreacyjnych eksplozji. Wyobraźnia. która się nie krępuje. śmiało korzysta z uciech oferowanych przez słowo. I jeszcze coś: zdumiony Czytelnik w niejednym zaułku miasteczka Z. odkryje niespodziewane „tu byłem”. które sam wydrapał przez sen.

Wydawnictwo: Forma

Cena: 21


Wpływ

Autor: Bruno Kadyna

W tragicznym wypadku giną żona i rodzice Adriana. Młody mężczyzna pozostaje sam z dorastającą córką i aspołecznym dziadkiem. Odurzony narkotykami wielokrotnie upada. przekuwając złość i bezradność wobec losu w brawurę i awanturnictwo. W odurzeniu traci wciąż więcej i otwiera drzwi prawdziwemu złu. które czyha w cichości. by omamić i zdusić jego człowieczeństwo.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 24ulysses joyce, zalotnice i wiedźmy, anna augustyn, książki o sztucznej inteligencji, seneka książka, byłem, opowieści z biura duchów, pień mózgu budowa, simon sinek książki, anatomia gołąb, fleszer, alien izolacja poradnik, mckenzie książka pdf, potęga podświadomości mp3 free, ludzie bezdomni żeromski, jan jakub kolski książki…