ISBN

9788380885257: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/jezyki-stephen-anderson-31851u

Cena:


Wiedźma Jego Królewskiej Mości

Autor: Magdalena Kubasiewicz

Sara Weronika Sokalska wyszła zwycięsko z konfrontacji z Nocnym Królem i Mistrzem Twardowskim. Nawet jej najwięksi wrogowie otwarcie nie kwestionują już jej prawa do tytułowania się Pierwszą Czarodziejką Polanii. Cały czas trwa jednak zakulisowa i brutalna walka o wpływy na dworze. Dla wielu potężnych frakcji pozbycie się Saniki z najbliższego otoczenia króla Juliana jest pierwszym krokiem do zdobycia kontroli nad monarchą. Kluczem do sukcesu wydaje się być rozwikłanie tajemnicy pochodzenia Pierwszej i źródła jej wyjątkowych mocy.

Tymczasem Sara pozostaje sobą. czyli „Piekielnicą”. Upartą czarodziejką o ciętym języku. której maniery pozostawiają wiele do życzenia. Większość problemów rozwiązuje nie siłą argumentów. a argumentem siły. Za nic ma prośb

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9jak zrozumieć kobietę książka, piątek macierewicz, wątki w lalce, twój umysł na detoksie pdf, trzech panów w łódce, wściekłość i duma, anthony de mello pdf, dziady cześć 2, promocja zdrowia i edukacja zdrowotna pdf, państwa byłego zsrr, ci z dziesiątego tysiąca, ibuk pł, władca lewawu pdf, wojciech charchalis, elex poradnik chomikuj, sprawdzian biologia, małżeństwo z przymusu, pasożyty w twoim mózgu, praktyczny kurs języka hiszpańskiego, sprawdzian z edukacji matematycznej klasa 2…