Czarna wrona

Autor: J. L. Weil

DRUGI TOM SERII FANTASY. W KTÓREJ CIENIE OŻYWAJĄ NA TWOICH OCZACH!

Piper próbuje zmierzyć się z konsekwencjami śmierci Rose. Jako jej następczyni musi szybko odnaleźć się w nowej roli i rozpocząć szkolenie. które pomoże jej przetrwać. Nie każdy patrzy przychylnie na Białego Kruka. a nad Raven Hollow zawisła groźba wojny.

Dziewczyna decyduje się na odesłanie do domu swojego młodszego brata. Liczy na to. że w ten sposób zagwarantuje mu bezpieczeństwo i będzie mogła w spokoju rozwijać swoją moc. Jednak na wyspie pojawia się ktoś inny. ktoś. kogo nie powinno tutaj być.

Czy Piper uda się stłumić uczucie do Zane’a? Czy zdecyduje się na ślub z jego bratem. aby w ten sposób zagwarantować pokój w ich świecie? Czy ptaki. które krążą nad wyspą. zwiastują niebezpieczeństwo?

20.91: https://woblink.com/ebook/lekarze-zwierzat-w-powstaniu-wielkopolskim-wlodzimierz-andrzej-gibasiewicz-133343u

Cena:


Java. to takie proste

Autor: Bryson Payne

Java to najpopularniejszy język programowania na świecie. lecz jest znany z tego. że z początku jest trudny do nauki. Książka Java. to takie proste uczy tego języka za pomocą praktycznych projektów. dzięki którym od razu zaczniesz tworzyć prawdziwe. działające aplikacje.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 79babcia rabuś audiobook, rynkowy system finansowy, nesbo wybawiciel, małgorzata kościelska, newsweek cena, syzyfowe prace streszczenie szczegółowe, mikołaj rej fraszki, tadeusz slawek, książka o górach, zobowiązania część szczegółowa, grisham kancelaria, piotr rapiejko, mały atlas anatomiczny aleksandrowicz pdf, zwiadowcy 2, elektrownie pawlik pdf, psychologia jungowska, jane austen i jej racjonalne romanse, ludwik florek, julisz slowacki, wystraszek streszczenie, wychowanie pdf…