Od jutra dieta

Autor: Małgorzata Mroczkowska

Nazywam się Baśka i jestem gruba.

 

Zakrztusiłam się wczoraj marchewką. Pączek by mi tego w życiu nie zrobił.

 

Baśka ma 39 lat. kochającego męża i wspaniałą rodzinę. jednak od lat w jej życiu jest rzecz. która spędza sen z powiek – dieta. Baśka. jak większość kobiet w jej wieku. walczy z kilogramami. Walka ta prowadzona od ponad dziesięciu lat. dodajmy: bez większych sukcesów po stronie Baśki. jest tą częścią codziennego życia. która zajmuje jej najwięcej czasu i energii. Dzielnie wypróbowała na sobie wszystkie możliwe diety świata. Niestety. żadna z tych diet nie zadziałała na Baśkę. bo dodatkowe kilogramy po prostu ją pokochały. Bez wzajemności. rzecz jasna. Aż przyszedł dzień. ten właściwy dzień. by w końcu zmieniła się w kobietę. którą zawsz

39.9: https://woblink.com/ebook/geniusz-a-scott-berg-27898u

Cena:


ISBN

9788320052121: Wydawnictwo

Format

13: https://woblink.com/ebook/postepy-reumatologii-klinicznej-rozdzial-15-16-praca-zbiorowa-29321u

Cena:


Podróżowanie z Beniaminem

Autor: Martin Vopěnka

Jedna z najpiękniejszych czeskich powieści. Opowiada o poszukiwaniu sensu życia. o ucieczce od pełnej sztampy współczesnej codzienności. Kolejna świetna pozycja w serii „Stehlík”. autorskim cyklu ulubionej literatury czeskiej Mariusza Szczygła.

David. dobrze sytuowany mężczyzna. po tragicznej śmierci żony zostaje sam z ośmioletnim synem. Nagle jest wolny. czuje. że nic go już nie trzyma w Pradze i wreszcie ma okazję zbliżyć się do własnego dziecka. o którym nic nie wie. Dlatego wpada na pomysł. że wyruszą razem „zagubić się w Nieznane”. Dla chłopca to wspaniała przygoda. dla ojca próba odnalezienia sensu życia. Jadą przed siebie. coraz dalej i dalej. ale wakacje się kończą. a chłopiec nie stawia się na rozpoczęcie roku szkolnego. Ojciec przestaje interesować

23.2: https://woblink.com/ebook/moienzi-nzadi-u-wrot-konga-tadeusz-debicki-28848u

Cena:


KtoCzyta.pl

Format: EPUB.MOBI

9.9

1:

Cena:


:

:

Cena:tusz alice broadway, anna kułakowska, kawalec pediatria 2018, król powieść, chrześcijaństwo w japonii, manewry milosne, złączeni honorem chomikuj, piramidy dwójkowe, tygrys i róża pdf, historia starożytnych greków, streszczenie karolci szczegółowe, wycena przedsiębiorstw, brutal age poradnik, bochenek tom 1, tom venuto, odżywianie dla zdrowia paul pitchford, streszczenie opowieści wigilijne, książka gonciarza…