Smoothie z jadalnych roślin dziko rosnących

Autor: Laye Evelyne

Co Ty wiesz o koktajlach?

Dzięki różnorodnym składnikom leczniczym. koktajle z dzikich ziół są pierwszorzędnym środkiem profilaktycznym. Organizm jest chroniony. witalizowany i odżywiony wszystkim. czego potrzebują komórki. Korzyści odnosi nie tylko ciało. Koktajle mają harmonizujące działanie na wszystkich poziomach i wspierają również duchowe i umysłowe samopoczucie. 

Bomba energetyczna dla Ciebie

Dzięki smoothie z dzikich roślin poczujesz się dobrze w swojej skórze. lepiej poradzić sobie ze stresem i będziesz bardziej zrównoważony i świadomy swojej codzienności. Książka zawiera dokładne opisy dzikich ziół. kolorowe zdjęcia. dużo przepisów i kalendarz zbiorów. 

Naturalne. zdrowe. energetyczne.

Wydawnictwo: Studio

Cena:


Dizajn na co dzień

Autor: Don Norman

Pierwsze polskie wydanie kultowej książki poświęconej projektowaniu. Od czego zależy. czy przedmiot jest dobrze lub źle zaprojektowany? Kiedy spełnia on oczekiwania użytkowników. a kiedy zaspokaja wyłącznie ambicje projektanta? Co sprawia. że jedne przedmioty przechodzą do historii. a inne ulegają zapomnieniu? Donald Norman. amerykański psycholog kognitywny i projektant. wnikliwie i ze swadą opowiada o tym. na czym polega funkcjonalność projektowania i na czym opierają się nasze relacje z przedmiotami. Fascynująca lektura nie tylko dla adeptów wzornictwa przemysłowego i dizajnu.

Wydawnictwo: Karakter

Cena: 45


Life Mastery

Autor: Dawid Piątkowski

Sekret przebudzonego życia skrywa się w codzienności. Sztuka polega na dostrzeżeniu piękna tam. gdzie wcześniej go nie widzieliśmy. Na przyciąganiu wartościowych ludzi. przeżywaniu wspólnie epickich przygód i doświadczeń. To styl życia. w którym zakochałem się bez granic. Wierzę. że nurt Life Mastery ma moc. by zmienić świat.

 

Zdecyduj. aby Twoje życie stało się arcydziełem!

 

Napędzany wizją doskonałości. postanowiłem. że zacznę realizować najskrytsze marzenia. Z dnia na dzień wybrałem się w podróż na Mauritius — rajską wyspę. która zmieniła mnie na zawsze. Gdy wróciłem. poprzysiągłem sobie. że mój pobyt na tej planecie będzie inspiracją i przykładem dla kolejnych pokoleń mojej rodziny. To idea. której poświęciłem się całkowicie.

 

Zaprasz

19.9: https://woblink.com/ebook/nowoczesny-budda-dawid-piatkowski-141207u

Cena:


ISBN

9788381472418: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/awaria-michal-komarnicki-141201u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/141176/epub

1:

:

Cena:kapitał marki, mozg psychopaty, menopauza pdf, sprawdzian z matematyki klasa 4 geometria, ars moriendi co to, sapkowski opowiadania, hanka lemańska choroba, zachłysnąć się, m. łobocki, mroczne żądze, ćwiczenia ortograficzne klasa 3, posze, soman chainani, zespoły bólowe kręgosłupa, jak urosnąc, chrzanowska pedagogika specjalna pdf, przetrwać belize, pani hyde, na krańcu świata piraci z karaibów, zakuty w stal…