Kresowa opowieść tom III Nadia

Autor: Edward Łysiak

Po powrocie z Ukrainy i rozwiązaniu zagadki zaginięcia dwójki polskich turystów inspektor Andrzej Pilarski czuje. że nie czeka go już w życiu nic dobrego. Porzucony przez kobietę. z którą planował założyć rodzinę. popada w coraz większe rozgoryczenie i frustrację. a wkrótce dowiaduje się. że cierpi na nowotwór wątroby i jedyną szansą na ratunek jest przeszczep. Chcąc odciąć się choć na chwilę od negatywnych emocji. postanawia wyjechać w podróż życia do miejsc. które zawsze chciał zobaczyć. Nawet nie podejrzewa. że wymarzone wakacje we Włoszech i Chorwacji staną się początkiem mrożącej krew w żyłach historii. a przypadkowo spotkana piękna Ukrainka o imieniu Nadia poważnie namiesza mu w głowie…

W tej pełnej napięcia powieści wątki współcze

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


ISBN

9788381470612: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/ognisty-dylemat-ewa-bauerfeind-burkot-135089u

Cena:


Złe towarzystwo

Autor: Robyn Harding

Na pozór sielankowe życie zamożnej rodziny z San Francisco zostaje wywrócone do góry nogami. Kiedy w pięknym domu dochodzi do tragedii. mroczne sekrety wychodzą na jaw. a przyjaciele stają się wrogami.

Jedno zaproszenie. którego będą żałować do końca życia.

Szesnaste urodziny obchodzi się raz w życiu. To radosny rytuał przejścia. wkroczenia w dorosłość. ważny etap rozwoju i symboliczny koniec niewinności. Jeff i Kim Sandersowie planują z tej okazji wydać przyjęcie dla swojej córki. Hannah nigdy nie sprawiała problemów. dobrze się uczy i przyjaźni tylko z miłymi dziewczętami. Uroczystość ma być skromna: cztery najbliższe przyjaciółki. pizza. tort i seans filmowy. Co mogłoby pójść nie tak?
Okazuje się. że wszystko. Po strasznym wypadku. który ma miejsce pod ich dachem. idealne życie Kim i Jeffa na bogatych przedmieściach wielkiej metropolii nagle zaczyna się rozpadać na kawałki. Fasada doskonałości pęka. wychodzą na jaw prawdziwe oblicze Hannah oraz ciemne tajemnice jej rodziców.

Oszałamiający. prowokujący do myślenia dramat rodzinny. który przypadnie do gustu wielbicielom książki autorstwa Liane Moriarty i serialu produkcji HBO pod tytułem ‚Wielkie kłamstewka’. Robyn Harding w swej porywającej powieści udowadnia. że nawet najlepsza rodzina może nie przetrwać pod ciężarem kłamstw i zdrady. Wszyscy mamy jakieś tajemnice. Doskonała lektura wakacyjna. idealna na plażę i do poduszki.

Zręcznie skonstruowana i doskonale poprowadzona fabuła. Złe towarzystwo to mocna opowieść o dezintegracji rodziny. od której nie sposób się oderwać.
Bill Clegg. ‚Czy miałaś kiedyś rodzinę?’

Opowiedziana po mistrzowsku historia na pozór idealnej rodziny. która walczy o przetrwanie w obliczu tragicznych konsekwencji nastoletniego wybryku. Trzymająca w napięciu i brutalna w opisie ciemnej strony ludzkiej natury. Wredne dziewczyny w nowej. szokującej odsłonie.
A.J.Banner. ‚Mroczna toń’

Książka trzymająca w napięciu i zmuszająca do myślenia jeszcze długo po jej odłożeniu. Zaproszenie. którego nie należy odrzucać.
Barbara Taylor Sissel. ‚Crooked Little Lies’

Piekielnie wartko poprowadzona opowieść o współczesnych. ambitnych matkach. które toczą batalie ze swoimi wrednymi nastolatkami wzbraniającymi się przed dorosłością. Dlaczego miałyby dojrzeć. skoro ich rodzice nigdy tego nie zrobili?
Robyn Harding drąży temat wewnętrznego konfliktu pomiędzy prymitywnymi impulsami a „tym. co właściwe” na kartach powieści. od której trudno się oderwać. Złe towarzystwo to przejażdżka na diabelskim młynie o piekielnych konsekwencjach. Lojalnie ostrzegam.
Erica Ferencik. ‚The River at Night’

Trzymająca w napięciu. porywająca historia o tym. jak jedna noc może zburzyć cale życie niszcząc rodzinę i relacje między przyjaciółmi. Sekrety. pragnienia. wybory i ich konsekwencje. Robyn Harding obnaża w swej powieści fakt. że rodzina – i każdy z jej członków – nie zawsze jest tym. czym się wydaje. Przeczytałam od deski do deski z zapartym tchem.
Megan Miranda. ‚Miasteczko kłamców’

Napięcie. wartka akcja i zburzenie mitu o idealnej rodzinie.

Rebecca Drake. ‚Only Ever You’

Nikt nie jest bez wad w tej współczesnej opowieści o matkach i córkach. Każdy ma coś na sumieniu. Rewelacyjna lektura.
Lucy Ferriss. ‚Utracona córka’

Wredne nastolatki i zdrowa dawka suspensu. Połączenie stylów Megan Abbott i Jodi Picoult przyprawione dużą dawką Jamesa Pattersona.
‚Booklist’

Robyn Harding jest autorką kilku powieści – między innymi ‚Złe towarzystwo’ oraz ‚Her Pretty Face’ – a także scenarzystką i producentką niezależnego filmu. Mieszka w Vancouver wraz z mężem i dwojgiem dzieci.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


ISBN

9788366116757: Wydawnictwo

Format

27.5: https://woblink.com/ebook/trzeci-sort-czyli-jak-zakonczyc-wojne-polsko-polska-jerzy-karwelis-136174u

Cena:


ISBN

9788381470018: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/pocalunek-cesarza-sylwia-bachleda-134787u

Cena:


Ukryte pragnienia

Autor: Jules Bennett

Detektyw Jack Carson współpracuje z FBI. by rozwikłać sprawę pewnego zabójstwa. O udział w nim podejrzewa właścicieli bostońskiego domu aukcyjnego. Aby zyskać dostęp do sekretów tej rodziny. umieszcza w ich biurze wtyczkę. swoją asystentkę. Zamiast jednak skupić się na wynikach śledztwa. bardziej martwi się o bezpieczeństwo asystentki. Uświadamia sobie. że pragnie jej od miesięcy i coraz jest mu trudniej walczyć z pożądaniem…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380874121: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/zmien-perspektywe-i-otworz-sie-na-innych–137440u

Cena:zdrowe jelita książka, lina bengtsdotter, list po niemiecku oficjalny, tomasz piec, wypalone dzieci, vi keeland tylko dla ciebie pdf, morawiecki i jego tajemnice, prawo karne podręcznik, dobrzański pdf, stulecie winnych książka pdf, czas i miejsce akcji w pustyni iw puszczy, sztuka obsługi pdf chomikuj, bojazn boza, ignacy krasicki wybrane bajki, nie strach się bać, zamiana rebecca fleet, farmakognozja pdf, wolfenstein the new order sekrety, arteterapia książki pdf, bajka to, trzynasta księga pana tadeusza, i krasicki bajki, wymazac siebie…