Dom parowy

Autor: Juliusz Verne

Angielski rząd zostaje wstrząśnięty informacją o ponownym pojawieniu się Nany Sahiba. dzikiego nababa odpowiedzialnego za masakrę w Cawnpore dziesięć lat wcześniej podczas powstania spahisów. Wiadomość przywraca bolesne wspomnienia pułkownika Munro. którego żona została bezlitośnie zabita dokładnie w tym mieście. a złość i nienawiść. którą odczuwa do Nany Sahiba zmusza go do nieustannych poszukiwań tego łotra.

Wydawnictwo: Psychoskok

joanna kaleta, krzysztof gąsior, krzysztof klincewicz, conan howard, wrzesniak, wiedźmin mobi, kwintesencja q pdf chomikuj, dzieci z leszczynowej górki pdf, mój szef pdf, wos pdf, niemcewicz julian, sniper elite berlin 1945, trędowata online, lehndorff, złe dzieci, anna świderkówna rozmowy o biblii, piotr stankiewicz, anatomia człowieka bochenek tom 1, słowacki hymn smutno mi boże…