ISBN

9788366234048: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/skonczona-gra-marriage-games-tom-2-cd-reiss-139622u

Cena:


Technika metamorficzna – więcej niż refleksologia

Autor: Aline Gruber-Keppler

Poznaj technikę metamorficzną

 

Autorka opisuje sposób działania metody metamorficznej. Łączy ją z systemem czakr. który pomaga ujawnić i przekształcić wzorce życiowe. Jest ona subtelną formą pracy z ciałem. która wyłoniła się z refleksologii. Delikatny masaż wyznaczonych obszarów na stopach. dłoniach i głowie przynosi niesamowite efekty i znacznie poprawia kondycję na poziomie fizycznym. mentalnym i emocjonalnym.

 

Mogą z niej korzystać:

 

– zdrowe dzieci. ponieważ metoda ta wspomaga ich rozwój. poprawia pamięć. usprawnia naukę i przyswajanie wiedzy.

– chore dzieci. szczególnie z autyzmem lub zespołem Downa. gdyż w wielu przypadkach udawało się częściowo zredukować objawy choroby

29.2: https://woblink.com/ebook/dmso-na-powszechne-dolegliwosci-latwy-program-bezpiecznego-i-skutecznego-zastosowania-laye-evelyne-139889u

Cena:prowadź swój pług przez kości umarłych ebook, iceman: historia mordercy, książki historyczne pdf, allen carr prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie pdf, bez cenzury bez cenzury, anneliese michel historia, socjologia sportu, gigawat, marcin anholcer, wisłocka sztuka kochania pdf, angielski słowotwórstwo b2 pdf, silaczka test, expeditions viking misje, bialy welon, sex god, zwyczajna przysługa ksiazka, figury geometryczne klasa 4 sprawdzian, konflikt w kosowie, wojciech bęben, wojna światów wells, smilla w labiryntach śniegu, maciej gliński, metody badań ekonomicznych, matura podstawowa angielski pdf, jungstedt mari…