Metody treningu szachowego

Autor: Mark Dworecki

W książce Metody szachowego treningu zaprezentowane są działania zmierzające do właściwego ukształtowania szachowej osobowości. Tematy przedstawione są w taki sposób i w takiej kolejności. aby każdy szachista mógł samodzielnie pracować. rozwijając swoje szachowe umiejętności i osiągać coraz lepsze rezultaty w praktycznej grze. Wiele informacji o szachowym treningu związanych jest z aspektami formy psychicznej i fizycznej zawodnika. W książce omówione są wszystkie elementy wiedzy szachowej – analiza własnych partii. ocena pozycji i wybór planu gry. praktyczna gra oraz nauka szachowej klasyki.

Książka złożona jest z trzech części tematycznych. Pierwsza. to siedem rozdziałów przekazujących informacje o sposobach treningu i praktycznej grze. Drugą część stanowią szachowe te

31: https://woblink.com/ebook/pozegnanie-z-nadmiarem-fumio-sasaki-30334u

Cena:


Zespół stopy cukrzycowej

Autor: Waldemar Karnafel

W monografii zaprezentowano najnowszą wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą zespołu stopy cukrzycowej (ZSC). Szczegółowo omówiono epidemiologię. etiologię. czynniki ryzyka i profilaktykę zespołu stopy cukrzycowej. rolę neuropatii i choroby naczyniowej w powstawaniu tej choroby oraz neuroartropatię cukrzycową (staw Charcota). Przedstawiono metody zapobiegania ZSC. skutkujące zredukowaniem liczby owrzodzeń. a także dużych amputacji kończyn dolnych. Na szczególną uwagę zasługuje opis współczesnych metod leczenia ogólnoustrojowego i miejscowego oraz leczenia wewnątrznaczyniowego niedokrwiennej stopy cukrzycowej. Opisane przypadki zilustrowano licznymi zdjęciami. radiogramami i pedobarografiami. Książka skierowana jest przede wszystkim do specjalistów: diabetologów. chirurgów o

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 29.9


HR Business Partner Praktyczne rozwiązania budowania wysokoefektywnych organizacji

Autor: Praca Zbiorowa

Pozycja rekomendowana przez : Krajową Izbę Gospodarczą. Polskie Stowarzyszenie HR Business Partner oraz Polish Society for Training & Development.

Książka HR Business Partner. Praktyczne rozwiązania budowania wysokoefektywnych organizacji pod redakcją Grzegorza Filipowicza zawiera 12 artykułów napisanych przez 11 autorów. których wspólną cechą jest posiadanie zarówno dobrego przygotowania teoretycznego. jak i głębokiego doświadczenia praktycznego.

Misją tej książki jest podzielenie się z Czytelnikami doświadczeniem i zainspirowanymi nim przemyśleniami. często wykraczającymi poza sztywne ramy najbardziej bezpośrednich skojarzeń z rolą i funkcją HRBP. jak np. problematyka szczęścia w pracy czy roli uważności w r

:

Cena:


ISBN

9788301185930: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/poradnik-frezera-eugeniusz-gorski-30648u

Cena:


To. o czym nie wiesz

Autor: JoAnn Chaney

Znakomicie napisany mroczny thriller o szalonym seryjnymi zabójcy i parze nietypowych detektywów

Detektyw z Denver. Paul Hoskins. nie był ofiarą seryjnego mordercy. Jacky Seever’a. Hoskinsowi udało się rozwiązać jego sprawę. ale nie umie on pozbyć się wewnętrznych poranień. Przed sprawą Seever’a był innym człowiekiem. Lepszym człowiekiem. Seever wydarł jednak lepszą część jego jestestwa.

Sammie Peterson była asem reportażu. która zasłynęła dzięki historii o trzydziestu trzech ciałach znalezionych w zakamarkach domu Jacky Seever’a. Teraz bierze środki antydepresyjne  i pracuje. sprzedając kosmetyki.

Seever został skazany i w więzieniu oczekuje na wykonanie wyroku. Minęło siedem lat i w mieście pojawia się nowy przybysz. naśladowca. którego zbrodnie przerażająco przypominają te popełnione przez Seever’a. Hoskins i Peterson ponownie zostają zaangażowani w śledztwo…

„Wspaniałe postacie. spektakularne dialogi. chwytliwa. przerażająca fabuła plus błyski humoru dla chwilowego oddechu. Ta książka ma wszystko to. co powinien mieć rasowy thriller. Trudno uwierzyć. że to debiutancka powieść Chaney’.

Chris Pavone. autor bestsellerów Podróżnik i Wypadek

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33


Salute to Adventurers

Autor: John Buchan

In John Buchan’s thrill-a-minute novel „Salute to Adventurers”. hero Andrew Garvald makes his way from the dreary moors of his native land to the deceptively bucolic landscape of early colonial America. A novel set during the beginning of the Jamestown Colony. „Salute To Adventurers” is an enthralling saga about one man’s struggle to survive and even find love in a land beset by trade controls with England enforced by pirates. religious strife manifested through a fanatic who stirs Indian tribes to attack settlers. harsh environmental conditions. the unending chores of daily life. and much more. Faced with adversity. danger and social scorn. Garvald nevertheless stands firm in his commitment to bringing fairness and order to the burgeoning colony. Will he achieve this aim and live to tell the tale? Painting a vivid picture of what it was once like to earn a living in untamed lands. „Salute To Adventure „is an exciting chronicle featuring conflicts of man vs. nature and man vs. man alike.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


:

:

Cena:


Zakochani w Rzymie

Autor: Melanie Milburne

Dzisiaj już nie wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. ale pobyt w Wiecznym Mieście nadal rozpala wyobraźnię. Stare mury od wieków wsłuchują się w szept kochanków. widziały wiele. ale przecież każda miłość jest pierwsza…

Rzymskie wakacje

Emily Sinclair. przebywając służbowo w Rzymie. przekonuje się. że miasto słusznie słynie z nieznośnych upałów i uwodzicielskich mężczyzn. Ulega urokowi przypadkowo poznanego Giovanniego. który jest nie tylko przystojny. ale też bardzo tajemniczy. Trudno się w nim nie zakochać. jednak Emily obawia się. że będzie dla niego tylko przygodą na jedną noc.

Upojny miesiąc w Rzymie

Słynny architekt Emilio Andreoni oskarżył narzeczoną o zdradę i w ostatniej chwili odwołał ślub. Nigdy nie dał jej

28.99: https://woblink.com/ebook/replika-lauren-oliver-30931u

Cena:organ monokratyczny, poradnik hodowcy aniołów, danuta dziawgo, młyn do mumii chomikuj, daniel grabowski, ebooki, socjologia edukacji meighan pdf, pieśń 12 interpretacja, churchill biografia, forever my girl po polsku, deprecjonujące, duma i uprzedzenie ebook, jacek osiewalski, kathryn croft książki, praktyczne metody osiągania sukcesów pdf, system partyjny we francji, jones amo…