Noce w Salamance

Autor: Abby Green

Cesar Da Silva zgodził się. by w jego zamku pod Salamanką kręcono film. Obecność ekipy filmowej bardzo mu przeszkadzała. do czasu jednak. gdy ujrzał Lexie Anderson. odtwórczynię głównej roli. Z miejsca stracił głowę. Niestety. zostali przyłapani przez paparazzi i już na drugi dzień ich zdjęcie znalazło się w prasie. By uniknąć plotek i nie prowokować dziennikarzy do drążenia w ich przeszłości. Cesar i Lexie postanawiają udawać parę. Gra wkrótce zaczyna im się wymykać spod kontroli…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Cyngiel śmierci

Autor: Anthony Horowitz

Wielki powrót agenta 007!

James Bond wraca do Londynu po pokonaniu Aurica Goldfingera. Towarzyszy mu piękna i niebezpieczna Pussy Galore. która pomogła mu odnieść zwycięstwo. Tymczasem nasila się rywalizacja naukowo-techniczna między Związkiem Radzieckim a Zachodem. Smiersz planuje akcję sabotażową podczas wyścigów samochodowych w Niemczech Zachodnich. Bond przypadkowo widzi spotkanie rosyjskiego kierowcy na usługach Smierszu z tajemniczym koreańskim milionerem i dochodzi do wniosku. że jest to ledwie wstęp do nowego planu radzieckiej organizacji. Milioner-sierota. ofiara wojny koreańskiej. ma osobiste powody. by przyłożyć rękę do ostatecznego upadku Stanów Zjednoczonych. Czy pomoże Rosjanom rozgromić Zachód?

Na całym świecie sprzedano ponad 100 milionów książek z ser

27: https://woblink.com/ebook/pozamiatane-jak-platforma-obywatelska-porwala-polske-piotr-gociek-18350u

Cena:


Skarby cara Aleksandra

Autor: Wojciech Motylewski

„Skarby cara Aleksandra” Wojciecha Motylewskiego to powieść historyczno-przygodowa osadzona w realiach dziewiętnastowiecznej Warmii. Rzeczpospolita została wymazana z mapy Europy i świata. Nadzieje na odrodzenie ojczyzny budzi pojawienie się na tych ziemiach Wielkiej Armii Napoleona. Niestety. pokój zawarty w Tylży nie spełnia nadziei pokładanych w cesarzu Francuzów. Albert Giersz. który przysłużył się wojskom francuskim. wraca do swojego domu w Lidzbarku Warmińskim. Kowal ma nadzieję na powrót do normalnego. spokojnego życia. Kiedy wszystko zdaje się sprzyjać rodzinie Gierszów. pojawia się informacja o skarbach. które pozostawiła po sobie uchodząca armia cara Aleksandra.   Historia przedstawiona w powieści osnuta jest na prawdziwych wydarzeniach.  Autor „Skarbów cara Aleksandra” postawi

:

Cena:


Wydawnictwo

Videograf: Format

17890

https://woblink.com/product-publication/download/17890/epub: 1

Cena:glow and shadow pdf, darmowe ebooki, książki za darmo, dziady cz 1 pdf, www.ibuk.pl, narcyza żmichowska poganka, kiedy łosie zrzucają poroże, anthony capella, byłam służącą w arabskich pałacach audiobook, pan tadeusz księga xiii, resortowe dzieci. media, vetulani bez ograniczeń, siedem sióstr tom 5, rachunkowość książka, vademecum gimnazjalisty angielski pdf, jo nesbo audiobook, stabryła…