ISBN

9788394601089: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/apokryf-juliana-bernas-krzysztof-133647u

Cena:


Korona na zawsze

Autor: Geneva Lee

Czy gorąca historia miłości księcia i zwykłej dziewczyny skończy się happy endem jak w prawdziwej bajce?

Alexander i Clara pokonali wiele przeciwności losu. Wydaje się. że wszystko prowadzi do perfekcyjnego finału na ślubnym kobiercu. Jednak kobieta czuje wątpliwości. Chociaż nie wyobraża sobie życia bez Alexandra. wolałaby nigdy nie spotykać ludzi z jego otoczenia.

Zmiany. które czekają Clarę po ślubie z księciem to tylko początek problemów. z którymi będzie musiała się zmierzyć. Alexander ukrył przed nią tajemnicę i dopiero teraz Clara wie. że jej życie jest w prawdziwym niebezpieczeństwie.

Nad życiem Clary i Alexandra powoli zbierają się czarne chmury. Czy znajdą w sobie siłę. żeby walczyć o szczęście i miłość?

__

O autorce

Geneva Lee –

:

Cena:ekomiasto, olga tokarczuk ebook, religia jest jak penis, fitoterapia książka, bogdan de barbaro książki, omyłka streszczenie, nobel literatura polska, bezpieczeństwo komputerowe, poemat słowackiego, egzystowanie, poradnik tokarza, bogaty i grzeszny, skam książka, autoteliczność, rebecca winters, jules bennett, małgorzata zachara, archiwa w polsce, anna helena szymborska, jerzy koch…