ISBN

9788365661371: Wydawnictwo

Format

29.79: https://woblink.com/ebook/zgielk-wojny-tom-3-cel-uswieca-srodki-kennedy-hudner-31916u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32020/epub

1:

:

Cena:


Jak korzystać ze zwolnień składkowych i podatkowych – najnowsze interpretacje urzędowe

Autor: Praca Zbiorowa

Przyznanie określonych świadczeń pracownikom i zleceniobiorcom powoduje co do zasady powstanie przychodu po stronie zatrudnionych. Pod pewnymi warunkami. zarówno ściśle wskazanymi w przepisach. jak i wynikającymi z praktyk urzędowych. taki przychód może być zwolniony z podatku i składek. Skorzystanie ze zwolnień podatkowo-składkowych nie zawsze jednak jest możliwe w przypadku tych samych świadczeń. a ponadto różne mogą być kryteria zastosowania zwolnienia. W niniejszej publikacji opisujemy. kiedy można stosować zwolnienia składkowe i podatkowe a także jakie składniki płacowe i świadczenia niepieniężne podlegają tym wyłączeniom. Publikacja ponadto wzbogacona jest o aktualne interpretacje podatkowe.

Wyd: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788379007844: Wydawnictwo

Format

21.9: https://woblink.com/ebook/siedemnascie-i-pol-miliona-leszek-mierzejewski-32101u

Cena:


Al Bekri o Polakach i ich sąsiadach. Lista władców Polaków według literatury niemieckiej

Autor: Władysław Łebiński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Abu ‚Abd Allah al-Bakri. w polskiej literaturze często jako Al Bekri (ur. ok. 1014 w Huelva. zm. 1094) – hiszpańsko-arabski geograf. historyk i filolog. W swej Księdze dróg i królestw zawarł kompilację z opisów krajów Słowian. w tym kraju M’ško (identyfikowanego z Polską Mieszka I). oparty na relacji Ibrahima ibn Jakuba i dziełach Al-Masudiego. (z Wikipedii). Niniejsza publikacja zawiera dwa opracowania dotyczące relacji Al Bakriego pióra Władysław Łebiński. Franciszek Piekosińskiego. Dodatkowo na końcu książeczki umieszczono spis władców Polski opracowany przez Niemc

8: https://woblink.com/ebook/liliowa-dolina-tomasz-a-kempis-32109u

Cena:


Demian

Autor: Hermann Hesse

Kolejny tom w nowej edycji klasycznych dzieł Hermana Hessego. Spragniony sensu życia Sinclair. znudzony iluzorycznością świata. w którym się wychował. wyrusza w fascynującą duchową podróż. Stawia pytania. które mają go doprowadzić do prawdziwego oświecenia. a w poszukiwaniu niełatwych odpowiedzi wspomaga go niezwykły przyjaciel – Max Demian. Ta pasjonująca opowieść o budowaniu własnej tożsamości pióra noblisty Hermana Hessego porusza kwestie o wymiarze tak uniwersalnym. że niezmiennie chwyta za serce zarówno dojrzewających. jak i dojrzałych czytelników na całym świecie.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 27


Edukacja pacjentów w pielęgniarstwie diabetologicznym

Autor: Alicja Szewczyk

Ten praktyczny przewodnik zawiera przykłady konspektów. w których uwzględniono poszczególne etapy edukacji pacjenta z cukrzycą typu 1 i typu 2 oraz pacjentek z cukrzycą przedciążową i cukrzycą ciążową. Omówiono w nim teoretyczne założenia i praktyczne zastosowanie konspektu edukacji diabetologicznej. Szczególną uwagę zwrócono na planowanie procesu nauki. uwzględniono również wykorzystanie nowoczesnych elementów edukacji diabetologicznej. takich jak technologie informacyjne i telemedycyna.

Autorzy publikacji – specjaliści w dziedzinie pielęgniarstwa diabetologicznego – podkreślają udział pielęgniarki i położnej w przygotowaniu osoby z cukrzycą do samoopieki i samokontroli oraz wskazują na zalety planowania edukacji diabetologiczn

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


1

:

:

Cena:


Pierwszy taniec

Autor: Izabela Żak

Książka pt.’Pierwszy Taniec’ to pierwszy na rynku polskim poradnik tańca dla nowożeńców. Dedykowany przede wszystkim nowożeńcom. ale skierowany do par. czy singli. chcących rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Książka krok po kroku poprowadzi przez wszystkie etapy przygotowań skupiając się na istotnych szczegółach – od zaplanowania nauki. poprzez wybór metody nauczania. instruktora. rodzaju tańca. muzyki. po pomoc w urozmaiceniu wystąpienia.

Oczywiście oprócz praktycznych wskazówek. w książce znaleźć można również:

  • pomocne. sprawdzone metody i porady Z BEZPŁATNYM DOSTĘPEM DO FILMÓW ON-LINE;
  • gotowe utwory muzyczne z dopasowanym rodzajem tańca;
  • odpowiedzi na pytania. których nie udzieli żadna szkoła tańca:

– czy Pierwszy Taniec jest kon

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5zdaża się, ryszard chłopek, crash course anestezjologia pdf, elon musk biografia pdf, diagnostyka pedagogiczna, wylogowałeś, gta vice city solucja, ocenia dzieła sztuki, stary człowiek i morze krótkie streszczenie, paweł liberski, dokąd odchodzą parasolki, ole hiszpania dla dociekliwych, na miarę komedia krzyżówka, bezpłatne ebooki, metodologia badań pedagogicznych, pedagogika resocjalizacyjna pdf, taktyka piechoty, zagadki logiczne dla dzieci pdf, david rock, brian tracy maksimum osiągnięć pdf, słowotwórstwo angielski ćwiczenia maturalne pdf…