ISBN

9788378861645: Wydawnictwo

Format

45.9: https://woblink.com/ebook/wszechswiat-i-filozofia-michal-heller-jozef-zycinski-17958u

Cena: Józef Życiński


Koktajle

Autor: Katarzyna Błażejewska

Druga część książki „Koktajle dla zdrowia i urody” to kolejna porcja zupełnie nowych. sprawdzonych przepisów. Stworzone przez eksperta receptury zapewnią przygotowanie smacznych. niewymagających dużych nakładów energii ani finansów napojów. które dostarczają odpowiednio dobrane składniki do naszej diety.  Nowe kompozycje koktajli ułożone są w świetnie zaprojektowane i łatwe do przeprowadzenia tygodniowe plany żywieniowe. Każda kuracja zawiera siedem przepisów na dobrane pod kątem  oczekiwanych efektów zdrowotnych. Dla zabieganych –  każdy tydzień podsumowany jest kompletną listą niezbędnych zakupów do zrobienia.  Wśród zaprezentowanych są całkiem nowe kuracje – m.in. nawilżająca. odkwaszająca. relaksująca oraz wspomagająca pracę serca. Dla koneserów Autorka przygotowała rozdział „Wyższy stopień wtajemniczenia – Koktajle z superfoods” z przepisami na koktajle z produktów. które są szczególnie korzystne dla zdrowia. Dla zakochanych – wyjątkowy plan – „potęga miłości” na bazie koktajli zawierających naturalne afrodyzjaki.   Katarzyna Błażejewska – absolwentka dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz psychodietetyki Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Wyznaje zasadę. że można jeść niemal wszystko. ważne są proporcje. W proponowanych dietach. jak również w edukacji pacjentów kładzie nacisk na produkty sezonowe. regionalne i – co niesłychanie ważne – naturalne. 

Wydawnictwo: Zwierciadło

Cena: 31.4


ISBN

9788363316105: Wydawnictwo

Format

11.25: https://woblink.com/ebook/anioly-i-swinie-w-berlinie-brygida-helbig-19479u

Cena:


ISBN

9788389981974: Wydawnictwo

Format

45.99: https://woblink.com/ebook/katarzyna-aragonska-hiszpanska-krolowa-henryka-viii-giles-tremlett-18714u

Cena:


Tadeusz Peiper w Hiszpanii

Autor: Beata Lentas

O Tadeuszu Peiperze wiadomo wiele. a mimo to wciąż nie są znane początki jego twórczości. zwłaszcza jego życie i działalność w Hiszpanii w latach 1914–1920. Zaprzeczające sobie fakty. niejasne wyznania pisarza dotyczące pobytu Hiszpanii. tajemnicze zniknięcie rękopisów z jego poezją – słowem: brak pewnych informacji. a zamiast nich autolegendy i legendy. Autorce książki udało się zrewidować i zburzyć wiele mitów narosłych wokół „papieża awangardy”. Z detektywistyczną wnikliwością ukazała go w perspektywie biograficznej. a także literackiej: jako poetę. tłumacza. publicystę i ważną postać europejskiego ruchu awangardowego.

Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria

Cena: 27konstanty adam wojtaszczyk, bajka gucio i cezar, brigitte jones, bo wolność krzyżami się mierzy, perfekt niemiecki ćwiczenia pdf, tajemnicze historie ii wojny światowej, publio.pl logowanie, mariamagdalena, plugawe, nekropolia heroes 3, atanazy raczyński, nieletni przestępcy, mala apokalipsa, repetytorium gimnazjalisty matematyka pdf, resident evil 2 opis przejścia…