ISBN

9788381032995: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/jestes-moim-swiatlem-abbi-glines-124632u

Cena:


Labirynt Ognia

Autor: Rick Riordan

Czy naprawdę nie wystarczy. że mój ojciec Zeus zmienił mnie. niegdyś boskiego Apollina. w śmiertelnego nastolatka z trądzikiem. oponką i nieszczęsnym nazwiskiem Lester Papadopoulos?

Na dodatek zrobił ze mnie niewolnika wrednej dwunastolatki imieniem Meg i oczekuje ode mnie. że uwolnię pięć starożytnych Wyroczni od trójcy straszliwych rzymskich cesarzy. (Jak mam to zrobić. pytam was. skoro nie mam boskich mocy?)

Na razie udało mi się przywrócić do działania dwie Wyrocznie i otrzymać przepowiednię o „błędnym mroku”. „miejscu. co z żaru umiera” i „panu rączego białego ogiera”. Teraz razem z Meg musimy przebrnąć przez Labirynt – który gdzieniegdzie zieje piekielnym ogniem – żeby znaleźć trzeciego cesarza. Ale czy nasz kopytny przewodnik Grover Underwood poradzi sobie z zadaniem?

51.9: https://woblink.com/ebook/polska-1918-pawel-skibinski-125927u

Cena:


ISBN

9788381373135: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/split-payment-rozliczenie-podatkowe-i-rachunkowe-aneta-szwech-125288u

Cena:


Wiara na areopagu

Autor: Rowan Williams

To książka o wierze i wierności w przestrzeni publicznej. O nieustannym napięciu między akceptowaną postawą obywatelską a głosem sumienia. Rowan Williams podkreśla. że dla epoki. w której przyszło nam żyć. to napięcie ma fundamentalne znaczenie i choć wydaje się ono nie do przezwyciężenia. powinniśmy je uważać za konstytutywne zarówno dla wiary. jak i dla samej przestrzeni publicznej. Przede wszystkim jednak Williams wykazuje. że każde społeczeństwo. by mogło się rozwijać. powinno pozwolić swoim wierzącym obywatelom – więcej nawet. zachęcać ich – by sięgali do treści swej wiary dla szerszego dobra społecznego. Wszelkie koncepcje państwa neutralnego lub agresywnie świeckiego. nadmiernie racjonalistycznego lub monopolistycznego są zdaniem autora niesprawiedliwe. a co więcej. w dłuższej perspektywie okazują się również niestabilne. niszczą bowiem moralne wartości – a bez nich społeczeństwo nie przetrwa. Warto zmierzyć się z tym punktem widzenia.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 59.99muza arabska, mateusz stróżyński, żulczyk świątynia, tajemniczy ogród streszczenie szczegółowe chomikuj, co to jest patologia społeczna, woda po kisielu, służby specjalne książka, maciej raś, atrakcyjność inwestycyjna polski, posacki, telewizja sniadaniowa, nieposłuszeństwo naomi alderman pdf, slow sex uwolnij miłość, ochrona środowiska morskiego, system polityczny hiszpanii…