Małżeństwo z szejkiem

Autor: Rachael Thomas

Małżeństwo Amber z szejkiem Kazimem Al Amedem zostało zaaranżowane. lecz Amber zakochała się w swoim przyszłym mężu od pierwszego spotkania. Niestety on zaraz po ślubie oświadczył. że spełnił tylko obowiązek wobec kraju. a teraz każde z nich może wracać do dawnego życia. Zrozpaczona Amber wyjeżdża do Paryża i podejmuje pracę kelnerki. Po kilku miesiącach Kazim odnajduje ją. Amber jest przekonana. że tylko po to. by uzyskać rozwód. A jednak powód jego wizyty jest inny…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/128157/epub

1:

:

Cena:


Pół życia

Autor: Mats Strandberg

Jessica nie może przestać myśleć o miłości swojego życia. Jakobie. Dlaczego zniknął tak nagle. bez wyjaśnień. zostawiając tylko króciutki list? „Przepraszam. Nie mogę powiedzieć dlaczego. Nie szukaj mnie. Nie nienawidź”. Nie daje jej to spokoju. Mimo sukcesów w pracy. nie potrafi cieszyć się życiem. Mijają lata. Jessica zawiera nowe przyjaźnie. buduje nowe związki. Ale nie może zapomnieć o Jakobie.

Kiedy umiera jej babcia Viola. Jessica musi oderwać się od własnych problemów. Postanawia spędzić kilka miesięcy w domu Violi na południu Szwecji. Babcia pozostawiła po sobie pamiętnik. w którym opisała swoje życie w latach pięćdziesiątych w Szwecji oraz dramatyczne wydarzenia. które zmusiły ją do dokonania wyborów mających wpływ na całą rodzinę. Jessica uświadamia sobie. że zarówno ba

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


Las

Autor: Maria Weryho

Książka Marii Weryho akcja bajki dzieje się starym lesie. który pomimo walk z siłami natury i swoich lat. nadal służy zwierzętom i ludziom jako źródło schronienia i pożywienia.

W e-booku znajdziemy takie rozdźiały jak: Las. Kuna. Jastrząb. Marcin Kaleka. Borsuk itp.

Pani Maria Weryho ma na swoim koncie wiele bajek oraz książek dotyczących wychowywania przedszkolnego m.in ‚Wychowanie przedszkolne’. ‚Jak zająć dzieci w wieku przedszkolnym: pogadanki. rozmowy. zabawy i robótki’. ‚Roboty z papieru ‚. ‚Jak to bywa…: powiastki dla dzieci ‚.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Baśnie braci Grimm wydanie drugie

Autor: Bracia Grimm

Wydanie drugie

Baśnie braci Grimm (niem. Kinder- und Hausmärchen) – zbiór baśni spisanych przez niemieckich pisarzy i językoznawców. braci Wilhelma i Jacoba Grimmów i opublikowany w roku 1812 (tom I) i w roku 1815 (tom II). Zbiór ten. powstały na podstawie wieloletnich badań podań. mitów i opowieści ludowych. stał się klasyką literatury. przetłumaczoną na wiele języków.

Bracia Grimm w publikowanych baśniach zmierzali do odtworzenia najstarszego wzorca motywów baśniowych w nich występujących. stąd charakterystyczne dla tych opowieści okrucieństwo. W świecie tych baśni panowało zwykle żelazne prawo moralne – dobro i przezorność zwycięża niegodziwość.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9jak jeść słodycze i nie tyć, e-booki za darmo, proces resocjalizacji, karolcia pdf za darmo, > znak, przykłady obliczeń z podstaw konstrukcji maszyn, chłopak który o mnie walczył pdf, wyznania św. augustyna, śmierć w tekstach kultury, zjawisko paranormalne, umberto eco książki, kwestionariusz obrazkowy do badania mowy, chemia ogólna pdf, fizyka optyka rysunki, dziewczeta z auschwitz, euroregiony polski, biomechanika pdf, stulecie winnych ci którzy wierzyli…