Nowe Prawo wodne z uzasadnieniem rządowym

Autor: Praca Zbiorowa

Prezentujemy Państwu pierwszą na rynku publikację zawierającą ostateczny tekst właśnie uchwalonej nowej ustawy – Prawo wodne wraz z uzasadnieniem rządowym. Przygotowaliśmy ją z myślą o wszystkich. którzy muszą jak najszybciej wdrożyć nową regulację w swojej działalności.

Aby sprostać oczekiwaniom profesjonalistów:

 • wzbogaciliśmy tekst ustawy o zamieszczone w klamerkach tytuliki towarzyszące poszczególnym artykułom;
 • zamieściliśmy w książce zweryfikowany tekst uzasadnienia do ustawy. w którym objaśniono cele nowych przepisów. jak również istotę zmian. jakie wprowadza nowe Prawo wodne;
 • przygotowaliśmy indeks rzeczowy. pozwalający odnaleźć w obszernym akcie prawnym konkretną regulację;
 • sporządziliśmy

  14.9: https://woblink.com/ebook/nowa-ustawa-o-bieglych-rewidentach-firmach-audytorskich-oraz-nadzorze-publicznym-maciej-chorostkowski-31777u

  Cena:


  Cię-mność

  Autor: Bogusław Kierc

  druga część tryptyku ‚mniemania’

  ‚Cię-mność’ to bardzo szczególny dziennik. łączący elementy rzeczywistych notatek na temat odwiedzanych miejsc i przeżywanych emocji. z zapisem podróży w głąb siebie. do początku doświadczeń nacechowanych silnym. sensualnym. ale zarazem metafizycznym przeżywaniem erotyki. jak i potrzebą poznania w sensie egzystencjalnym; poprzez sztukę. tworzenie jako takie i szeroko pojętą duchowość.

  ‚Cię-mność’ jest także obrachunkiem osobistym. będąc w narracji Tym. Onym. kimś z zewnątrz i wewnątrz autora. i narratora zarazem. Dystans ów. to stylistyczna i gramatyczna samoobrona przed intensywnością tej wiwisekcji. A równocześnie gra z konwencjami spowiedzi. pamiętnika i opowieści podróżnej.

  ‚Ci

  19.9: https://woblink.com/ebook/miedzy-prawami-przedpiekle-vera-eikon-31599u

  Cena:


  Noc w Nowym Jorku

  Autor: Day Leclaire

  Emma Worth spędziła w Nowym Jorku jedną cudowną noc z przypadkowo poznanym biznesmenem. Chase’em Larsonem. Ponownie spotkali się po dwóch miesiącach i wtedy wiedziała już. że jest w ciąży. Ku jej zdumieniu Chase natychmiast zaczyna nalegać na ślub. Ona jednak nie wyobraża sobie małżeństwa z innego powodu jak tylko z miłości. A z Chase’em. jak sądzi. nie łączy jej nic poza dzieckiem…

   

  Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99


  ISBN

  9788380835368: Wydawnictwo

  Format

  27: https://woblink.com/ebook/lzy-nocy-anna-rychter-31801u

  Cena:  perswazje, lisicki epoka antychrysta, hodza, cień anioła, nie znosi, dziecko własnym terapeutą, chińczyk maringe, profanacje, kindle mobi czy epub, ekstradycja mróz ebook, kurs excel 2010 pdf, radosław strugała, perwersyjna miłość pdf docer, pedagogika śliwerski kwieciński pdf, gatekeeping definicja, szyja anatomia, agresywność…