Panowie i damy

Autor: Terry Pratchett

Jest gorąca letnia noc.

Kręgi zbożowe otwierają się wszędzie. nawet na hodowli rzeżuchy Pewseya Ogga. lat cztery.

A Magrat Garlick. czarownica. rankiem ma wyjść za mąż…

Wszystko powinno być jak we śnie.

Ale Lancrański Zespół Tańca Morris upija się przy magicznych kamieniach i elfy wracają. przynosząc ze sobą wszystko to. co tradycyjnie łączy się z ich czarowną. migotliwą krainą: okrucieństwo. porwania. złośliwość i złość. straszne morderstwa. Babcia Weatherwax i jej mały. kłótliwy sabat ma tym razem pełne ręce roboty…

Pełna obsada drugoplanowa: krasnoludy. magowie. trolle. tancerze morrisa oraz jeden orangutan. Mnóstwo trali-dida-nonny-nonny i wszędzie pełno krwi.

Terry Pratchett to najlepszy pisarz-humorysta dwudziestego wieku. Oxford Times  

Trudn

15: https://woblink.com/ebook/dowod-zycia-piotr-semla-8573u

Cena:


Pamiętnik nastolatki 3

Autor: Beata Andrzejczuk

Najwspanialsze wakacje w moim życiu dobiegły końca. Co teraz? Trochę się boję. Nie ogarniam tego. co się dzieje. Jestem z Jackiem. Czy ten związek przetrwa próbę czasu? Tęsknię za Maksymem. Czy on wróci? Czy jeszcze kiedykolwiek go zobaczę? Na dodatek przede mną widmo egzaminów gimnazjalnych! Wciąż rozkminiam. co to będzie? Czy dam radę? Jeśli chcesz być ze mną w chwilach trudnych i szczęśliwych. zapraszam do przeczytania mojego pamiętnika. Znajdziesz w nim zapewne swoje własne problemy. Ja nie będę z nimi sama i Ty też nie… Razem zawsze raźniej!

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 19.9


Dowód życia

Autor: Piotr Semla

Jednych interesuje astrologia. więc pośród gwiazd szukają swych mentorów.Inni są malarzami i kolorami swojej duszy ożywiają płótna.Jeszcze inni sprzedają kwiaty. by ich pięknem przyozdabiać świat. Ktoś tworzy historię i zmienia losy świata.Ktoś inny jest badaczem i karmi ludzkość geniuszem swego umysłu. Istnieją ludzie szczęśliwi. żyjący w domach zbudowanych z miłości.I ludzie samotni – którym noc zwierza się ze swych tajemnic. Wszyscy kimś są i dokądś zmierzają… A ja? Ja tylko piszę wiersze… Tym właśnie jestem. Wspomnieniami. Pragnieniami. Bólem i chwilami szczęścia…I o tym właśnie piszę. O sobie. Bo muszę pokazać. że istnieję. To ja. Mój dowód życia.Piotr SemlaZaczynałem pisać na maszynie jeszcze jako dziecko. Na początku tworzyłem wiersze. W wieku czternastu lat napisałem swoją

10: https://woblink.com/ebook/liscie-marcin-rabka-8572u

Cena:józef opara, chłopcy z placu broni streszczenie audiobook, emil zola germinal, pościg elle kennedy pdf, kiedy i jak wynaleziono naród żydowski, mikołajek sempe goscinny, seksowne włoszki, lua programowanie, inny świat audiobook, brzeziński elementy metodologii badań psychologicznych pdf, zabic sarai, karen dionne, dynastia osmanów sułtanki, kryminał retro, wycena nieruchomości pdf…