Córki

Autor: Adrienne Celt

Przesiąknięta polskim folklorem saga o czterech pokoleniach kobiet żyjących w cieniu rodzinnej klątwy

Lulu jest światowej klasy sopranistką. Kiedy rodzi córkę Karę. umiera jej ukochana babcia. Jednak to nie jedyna strata Lulu. Po porodzie kobieta ma problem ze strunami głosowymi i przestaje śpiewać. To sprawia. że nie może wypełnić rodzinnej tradycji. która polega na przekazaniu dziecku życiowej siły dzięki wyśpiewanej piosence..

Kiedy Lulu spędza długie dnie z małą córeczką. wspomina kobiety ze swojej rodziny. Matkę Sarę. wyrafinowaną i wiecznie nieobecną piosenkarką jazzową. Babcię Adę. która uciekała przed wojną z Polski do Ameryki. Wspomina też prababkę Gretę. która podobno zawarła pakt z samym diabłem i skazała kolejne pokolenia kobiet na życie objęte klątwą.

Według r

:

Cena:


EPUB.MOBI

127306: 29.9

https://woblink.com/product-publication/download/127306/epub

:

Cena:


Helikopter

Autor: Bonnier Jonas

Czegoś takiego Szwecja nie widziała. 22 września 2009 o 5:15 na dachu najbardziej niedostępnego budynku w Sztokholmie wylądował helikopter. Dwadzieścia minut później było już po wszystkim. Pod okiem policji i mediów skradziono 39 milionów szwedzkich koron. Pieniędzy nigdy nie odnaleziono. Czterech śmiałków z dnia na dzień trafiło na pierwsze strony gazet całego świata i stało się bohaterami. Kim byli? Jak zaplanowali ten napad stulecia? Jonas Bonniers jako jedyny dotarł do mężczyzn. którzy zorganizowali skok. ”Helikopter”. efekt wielogodzinnych rozmów. odsłania wielomiesięczne przygotowania. oraz to. co wydarzyło się tuż po napadzie. Z każdą stroną roś

:

Cena:


Wszyscy ludzie. których znam. są chorzy psychicznie

Autor: Nowak Krystian

Krystek jest prężnym copywriterem. który trzaska masę ambitnych prodżektów. Tak można by go opisać na Fejsie. Jednak tak naprawdę Krystian jest kulturoznawcą. który żyje z pisania ogłoszeń klepanych aut dla komisu samochodowego i marzy o wydaniu swojej powieści. Stara się trzymać fason. popijając latte. i nie odstawać od standardów lewackich znajomych.

Kiedy udziela pierwszego wywiadu jako literat. jego życie nabiera tempa. a on sam wpada w wir niecodziennych zdarzeń. Szasta lajkami. płaci swoim fejmem. Toczy filozoficzne dyskusje z kotami. Wpada na znanych ludzi w metrze i ucina sobie z nimi surrealistyczne pogawędki. choć już od dawna są martwi.

Krystian to bohater na miarę naszych czasów. w których ważne są filtry na Instagramie. a miłości poszukuje si

Wydawnictwo: Elipsa

Cena: 12.6


ISBN

9788380838758: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/po-dwoch-stronach-barykady-milosc-za-zelazna-kurtyna-grazyna-wosinska-127701u

Cena:


The Biography of the First Khalkha Jetsundampa Zanabazar by Zaya Pandita Luvsanprinlei

Autor: Agata Bareja-Starzyńska

The monograph presents the biography of the First Khalkha Jetsundampa Zanabazar (1635-1723) as a literary work of the 17th century Mongolian Buddhist monk. the Khalkha Zaya Pandita Losang Prinlei (Tib. Blo bzang ‚phrin las. Mong. Luvsanprinlei. 1642-1715).1 It was composed in the Tibetan language. which soon became the language of the intellectual religious elite of the Mongols. The aim of this study is to show how a Buddhist disciple described the life of his master using new tools the Tibetan language and namthar a Tibetan biographical genre which presents an exemplary life leading to the Buddhist liberation.

The present work consists of two main parts: Part I: Studies; and Part II: Translation and Transliteration. as well as

15.75: https://woblink.com/ebook/opowiesci-na-werandzie-iwona-kraska-szlenk-127781u

Cena:


1

:

:

Cena:


Obóz treningowy

Autor: Jon Gordon

Czy masz już dość porażek i nieosiągniętych celów?

Czy pragniesz wreszcie zdobyć szczyt?

Wybierz się na Obóz Treningowy wraz ze swoja drużyną (z pracy. kościoła. szkoły. rodziny) i odkryj co to znaczy być najlepszym. Nie musisz nigdzie jechać. wystarczy. że przeczytasz tą inspirującą książkę. napisaną w duchu bestselleru Autobus Energii.

 

Jon Gordon w swej karierze współpracował z najlepszymi drużynami sportowymi. międzynarodowymi organizacjami oraz ludźmi sukcesu związanymi z różnymi dziedzinami życia. Zaobserwował. że ci ludzie – najlepsi z najlepszych – mają pewne cechy wspólne. których brak innym. Robią proste rzeczy trochę inaczej. niż cała reszta. Są to niewielkie różnice. które dają wielkie rezultaty.

:

Cena:



lego harry potter 1-4 czerwone klocki, garść kądzieli, jerzy a. wlazło, jestem z tobą, jean webster, problemy demograficzne europy, choroby zakaźne podręcznik, podstawy konstrukcji maszyn zadania, piorun angel payne pdf, bad saint pdf, justyna czaja, genialna przyjaciółka książki, piotr łebkowski…