Zdobywcy Grand Prix

Autor: Emilie Rose

Stadnina Sutherlandów jest dla Hannah całym życiem. Ale nie dla jej ojca. Bez uprzedzenia sprzedał posiadłość biznesmenowi Wyattowi Jacobsowi. który nie interesuje się końmi. liczy tylko na zysk. Nie rozumie. po co Hannah bezinteresownie pomaga koniom i ludziom i każe jej zakończyć działalność fundacji. Hannah nie zamierza poddać się bez walki…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Iłła. Opowieść o Kazimierze Iłłakowiczównie

Autor: Joanna Kuciel-Frydryszak

Poetka. wnuczka Tomasza Zana. przyjaciela Mickiewicza. dziś najczęściej przypominana jako sekretarz marszałka Piłsudskiego. Ona sama także bardziej od wierszy ceniła swoją karierę urzędniczki. dumna. że może służyć Polsce. Ale jej debiut poetycki zrobił furorę. Zachwyt wyraził Stefan Żeromski a Jarosław Iwaszkiewicz fascynował się jej wczesnymi wierszami i do końca pozostał jej czytelnikiem. Jej przekład Anny Kareniny do dziś nie stracił świeżości. a spory z redaktorami przeszły do legendy.

To opowieść o życiu poetki. która jest też zapisem czasów i jej zmagań z przeciwnościami: sieroctwem i samotnością. a także wyprawą do czasów i historycznych wstrząsów. które naznaczyły jej losy. czasem przynosząc zmiany na lepsze. a częś

31: https://woblink.com/ebook/lagom-szwedzki-sekret-dobrego-zycia-lola-a-akerstrom-natalia-metrak-ruda-32061u

Cena:


Demian

Autor: Hermann Hesse

Kolejny tom w nowej edycji klasycznych dzieł Hermana Hessego. Spragniony sensu życia Sinclair. znudzony iluzorycznością świata. w którym się wychował. wyrusza w fascynującą duchową podróż. Stawia pytania. które mają go doprowadzić do prawdziwego oświecenia. a w poszukiwaniu niełatwych odpowiedzi wspomaga go niezwykły przyjaciel – Max Demian. Ta pasjonująca opowieść o budowaniu własnej tożsamości pióra noblisty Hermana Hessego porusza kwestie o wymiarze tak uniwersalnym. że niezmiennie chwyta za serce zarówno dojrzewających. jak i dojrzałych czytelników na całym świecie.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 27


Tajemnice transplantacji

Autor: Aneta Sieradzka

Kolejna książka z serii „Bez tajemnic”. tym razem poświęcona transplantologii oraz medycynie rekonstrukcyjnej. Publikacja składa się z kilkunastu wywiadów z wybitnymi lekarzami oraz pielęgniarkami. mającymi istotny wkład w rozwój polskiej medycyny transplantacyjnej. Wywiady przeprowadza Aneta Sieradzka – prawniczka specjalizująca się w tematyce związanej z sektorem medycznym i farmaceutycznym oraz stowarzyszeń branżowych w związku z szeroko pojętym prawem medycznym i prawem nowych technologii w ochronie zdrowia.

Wśród rozmówców Anety Sieradzkiej są transplantolodzy. którzy pięćdziesiąt lat temu przeprowadzali pierwsze przeszczepy. ale też ci. którzy w ostatnich latach zaczęli przeprowadzać pionierskie zabiegi. Są to ludzie o ciekawych pasjach i bogatych dośw

39: https://woblink.com/ebook/psychologia-kluczowe-koncepcje-tom-2-philip-g-zimbardo-robert-l-johnson-vivian-mccann-32398u

Cena: Robert L. Johnsonizabela jarosińska, e boki, wspomnienia w kolorze sepii, jak poderwać drania sebastian pdf, zbigniew kamiński, wojan wiek, prezentacja angielski zwroty, mój obrońca pdf, oczy smoka stephen king, seksualny klucz do kobiecych emocji, wotum siembieda, patryk kwiatkowski kucharz, senatus, studium przypadku logopedia, sołonin, magia kasa, gry marta, bossman vi keeland pdf pl chomikuj, www wiedza bezużyteczna pl…