Bambi. Opowieść leśna

Autor: Felix Salten

Bambi to mały jelonek — książę swojego gatunku — dorastający w lesie pod opieką matki. Codziennie poznaje nowych przyjaciół — motyle. wiewiórki. sowy. Jednak jego życie nie jest tak beztroskie. jakby mogło się wydawać. Młody. naiwny Bambi musi nauczyć się przetrwać niebezpieczeństwa czyhające na niego zarówno ze strony zwierząt. jak i największego wroga lasu — człowieka.

Bambi. Opowieść leśna to ponadczasowy klasyk literatury dziecięcej i młodzieżowej. przepiękna powieść o dorastaniu i odnajdowaniu własnej tożsamosci. ale również o bólu i stracie. które nieodzownie towarzyszą tym procesom. Powieść zainspirowała studio Walta Disneya do nakręcenia w 1942 roku animacji o tym samym tytule. która z miejsca skradła serca dzieciom na całym świecie.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Rosyjska medycyna ludowa do A do Z. Bezpieczne i skuteczne metody uzdrawiania codziennych dolegliwości

Autor: Natalja Aleksandrowna Nowikowa

Jedna książka na wiele dolegliwości

 

Znajdziesz w niej zbiór najskuteczniejszych przepisów odnoszących się do ponad siedemdziesięciu powszechnie występujących dolegliwości codziennych. Zostały one pogrupowane według obszarów ciała. narządów oraz zespołów chorób. Tego rodzaju podział służy zwiększeniu przejrzystości tej książki.

 

Sekrety szeptuch ujawnione!

 

Poza tradycyjnymi sposobami uzdrawiania różnych dolegliwości Autorka prezentuje również techniki eliminowania schorzeń z sukcesami wykorzystywane przez szeptuchy. Teraz Ty również dowiesz się. czym jest zamawianie bólu nóg. nauczysz się eliminować kurzajki za pomocą zwyczajnego zie

29.9: https://woblink.com/ebook/rozwin-swoja-wyobraznie-temple-grandin-witold-turopolski-140735u

Cena:


Prawo przyciągania

Autor: Diana Palmer

Callaghan Hart jest surowym. prostolinijnym ranczerem. Po odejściu z wojska Cal oddał się pracy na rodzinnym ranczu. które prowadzi razem z braćmi. Cal uchodzi za samotnika i rzadko opuszcza posiadłość. a po zawodzie miłosnym unika zaangażowania.

 

Kiedy bracia zatrudniają młodą Tess Brady. postanowienie Cala zostaje wystawione na ciężką próbę. Tym bardziej że Tess wydaje się skromna. szczera i ma wiele współczucia dla słabych i potrzebujących.

 

Cal zbyt wiele jednak przeszedł. aby tak łatwo dał się zwieść pozorom…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


https://woblink.com/product-publication/download/140311/epub

1: Autor

Autor

:

Cena:spirala nienawiści, odważne dusze pdf, perwersyjna milosc pdf, globalne ochłodzenie, łezka przerażona kotka, dzieci z bullerbyn książka do czytania w internecie, jan waga, mikropolis, remigiusz mróz hashtag pdf, opieka nad osobami przewlekle chorymi w wieku podeszłym i niesamodzielnymi pdf, blicharski inżynieria materiałowa, słownik ortograficzny pisownia wyrazów, kasacja remigiusz mróz pdf, panny z wilka audiobook, ogień i krew cz 2, historia polski pdf, rafał pacześ wiki, zwroty główki, nesbo królestwo, podstawy robotyki pdf, królowa południa online…