Nowa ustawa o biegłych rewidentach. firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym

Autor: Maciej Chorostkowski

21 czerwca 2017 r. weszła w życie ustawa z 11 maja 2017 r. ustawa o biegłych rewidentach. firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym (poz. 1089; dalej „ustawa”). Kończy to ponad półtoraroczne prace nad tym aktem w Polsce (pierwsze założenia do ustawy upubliczniono w sierpniu 2015 r. po nich kolejne. a następnie – już w 2016 r. – wydano 5 wersji projektu ustawy). Tym samym 20 czerwca 2017 r przestałą obowiązywać dotychczasowa ustawa. tj. z dnia 7 maja 2009 r. o biegłych rewidentach i ich samorządzie. podmiotach uprawnionych do badania sprawozdań finansowych oraz o nadzorze publicznym.

Jakie są najważniejsze zmian. co te zmiany oznaczają dla zawodu biegłych rewidentów oraz dla podmiotów podlegających badaniu – znajdziecie P

https://woblink.com/product-publication/download/31774/epub: 1

Cena:


Błękitna krew

Autor: Natalie Anderson

Gdy porucznik Stella Zambrano dowiaduje się. że jest w ciąży. wpada w panikę. Nie tylko dlatego. że to oznacza koniec jej kariery wojskowej. Wie. że ojcem dziecka jest książę Eduardo De Santis. Stella obawia się jego reakcji. bo książę nigdy nie zaakceptuje nieślubnego dziecka…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Lola

Autor: Aleksandra Białczak

Lola to dziewczyna u progu dorosłości. tuż przed maturą. która po próbie samobójczej trafia do szpitala psychiatrycznego. Wydarzenie to staje się początkiem i przyczyną wielkich. aczkolwiek stopniowych zmian w jej osobowości.

Do tej pory myślałam. że Lola to maska. Taka jak każda inna. Wmawiałam sobie. że po prostu zakładam ją rano i zdejmuję wieczorem. Ale to nieprawda. Przesiąkłam nią. Wypaczyłam własną osobowość. Granica między prawdą a kłamstwem bezpowrotnie się zatarła. Bacznie obserwuję moje emocje. myśli. uczucia. Próbuję w ten sposób zebrać wszystko do kupy. Chcę wiedzieć. kim jestem. A jednak im bardziej się na tym skupiam. tym bardziej się gubię. Bo w moim zachowaniu nie ma żadnych reguł. Jednego dnia kocham. drugiego nienawidzę.

Ni

6.99: https://woblink.com/ebook/dzieje-wypraw-krzyzowych-antoni-lange-31799u

Cena:


ISBN

9788365595584: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/w-ciemnosc-anna-bolava-agata-wrobel-32299u

Cena:


Hermes Trismegistos

Autor: Tadeusz Zieliński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Świat starożytny. w okresie narodzin Zbawiciela ugrzązł ostatecznie w samolubstwie. niedowiarstwie i rozpuście; obłudne reformy pierwszego cesarza rzymskiego żadnego pokarmu nie dawały sercu; filozofia ostrzyła swój dowcip w sporach bezpłodnych; z wyzłoconych świątyń spoglądały na modlących się wspaniałe. lecz zimne i obojętne bałwany. Wtenczas ozwał się głos z Nieba. zwiastujący pokój ludziom dobrej woli – i ludzie usłuchali tego głosu i zostali zbawieni… To wyobrażenie o zwycięstwie chrześcijaństwa nad otaczającym je światem starożytnym odznacza się prostotą i dostępnością; przyjaciel idei chrześcijańskiej skłonny będzie

39.9: https://woblink.com/ebook/inny-punkt-widzenia-2-grzegorz-miecugow-32121u

Cena:nasza szkapa, ryzykowna gra, polswiatek, sto dwadzieścia, dusza człowiek, preppersi, agnieszka jaros, graveyard keeper merchant, alicja lenczewska słowo pouczenia pdf, obrońca jakiejś idei, opowiem ci o zbrodni 2, michał chorośnicki, książę wśród lilii, kaczmarzyk marek, mój anioł – e.p. may, jacka kuronia, zuzanna toeplitz, wicher książka…