Format

EPUB.MOBI: 125438

https://woblink.com/ebook/to-czego-nie-widac-agata-polte-125438u

:

Cena:


ISBN

9788381373050: Wydawnictwo

Format

39.2: https://woblink.com/ebook/wynagradzanie-pracownikow-samorzadowych-malgorzata-terlikowska-127310u

Cena:


Ryk kamiennego lwa

Autor: Janusz Majewski

Zbrodnie. wojna i miłość.

Nadkomisarz Rafał Król pod nosem Gestapo i granatowej policji prowadzi prywatne śledztwo. Szuka mordercy ukochanej. Wspierany przez polskie podziemie. próbuje przy okazji zaprowadzić jako taki porządek w mieście pełnym mend. szuj i szmalcowników. Żaden inny detektyw nie miał bardziej pod górkę.

Atmosferę okupowanego Lwowa Janusz Majewski kreśli z pamięci. Barwnie i sugestywnie. bo dorastał na tych ulicach. z dynamiczną akcją i dowcipnymi dialogami. jak przystało na mistrza polskiego kina. Do ukochanego miasta wraca jednak w smutnych okolicznościach: wśród dzwonków tramwajów i dźwięcznego bałakania słychać stukot podzelowanych butów. antyżydowskie hasła i bezsilny ryk kamiennego lwa.

Charakterystyczne dzielnice i gmachy. lwowski bałak. intrygi polityczne. piękni

31.99: https://woblink.com/ebook/juz-nie-zyjesz-cassidy-cody-doherty-paul-126054u

Cena: Doherty Paulplan wydarzeń harry potter i kamień filozoficzny, jacek dukaj wroniec, obraz szlachty w panu tadeuszu rozprawka, jarosław tomasiewicz, infj związki, robin hobb skrytobójca błazna, maria panna nilu, psychiatria bilikiewicz pdf, współczesne konflikty międzynarodowe, przyroda klasa 4 sprawdziany, postkomuniści, ostatni despotyzm, poliglota ile języków, roczniki długosza, powrót na staromiejską, profilaktyka logopedyczna, monologi…