Sebastian

Autor: Sara Ney

Nie oceniaj dziewczyny po swetrze. jaki nosi!

Jameson. dla przyjaciół James. to bardzo pilna uczennica. która z biblioteki zrobiła swoją prywatną świątynię. Sebastian. dla przyjaciół Oz. to bardzo dobry wrestinlgowiec. który z biblioteki zrobił swoją prywatną salę do szybkich numerków. W wyniku głupiego zakładu poznają się bliżej. I to bardzo intensywnie.

Jednak Sebastian nie chce poprzestać na przelotnej znajomości. Chce zaprzyjaźnić się z Jameson. chce być jej bliski. chce jej stale dokuczać i zerwać kiedyś z jej szyi te przeklęte perły. Jednak dziewczyna wie. że Oz to połączenie kłopotów i sporej dawki bycia dupkiem.

Czy James pozwoli mu się zbliżyć i przekona się. że góra mięśni oraz cięty dowcip wcale nie przesądzają tego. jakim facetem jest Oz? Czy związek z takim dupkiem i kobieciar

:

Cena:


ISBN

9788373779655: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/detoks-umyslu-jak-przebaczyc-sobie-i-innym-pozbyc-sie-negatywnych-emocji-i-zyc-pelnia-zycia-jewsiejewa-tatiana-139024u

Cena:


ISBN

9788381373784: Wydawnictwo

Format

86.4: https://woblink.com/ebook/ceny-transferowe-jak-przygotowac-firme-do-kontroli-podatkowej-wyd-2-tadeusz-pienkowski-137835u

Cena:


ISBN

9788323399629: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/moze-estera-urszula-poprawska-katja-petrowskaja-139043u

Cena:


1

:

:

Cena:hitman blood money poradnik, oto kasia, sławomir smyczek, delia owens, escobar dzieci, stomatologia zachowawcza jańczuk, szare śniegi syberii, sprawdziany klasa 4 matematyka, uległość houellebecq pdf, kosmetologia książki, harry potter i komnata tajemnic (powieść), noż w wodzie, cultural appropriation po polsku, boks książka, krótka historia psychologii, tylko ty mnie zrozumiesz pdf, kultura brytyjska, jak wysłać książkę na kindla…