Pierwszy człowiek

Autor: James R. Hansen

Jego legenda rozpoczęła się 20 lipca 1969 roku. gdy jako dowódca misji Apollo 11 stanął na Księżycu i wypowiedział słynne zdanie:

„To jest mały krok dla człowieka. ale wielki skok dla ludzkości”.

Spokojny i bezpretensjonalny. Choć to on dowodził załogą. która podjęła pierwszą daleką wyprawę w kosmos. nie lubił być nazywany „Pierwszym Człowiekiem” i zawsze podkreślał. że misja była zespołową pracą ponad 400 tysięcy Amerykanów. Dumny z roli. jaką odegrał. nigdy nie przekuł jej w maszynkę do zarabiania pieniędzy.

Fascynująca biografia. która pokazuje nie tylko życie Armstronga. ale i wartość jego dokonań dla całej ludzkości. Poznajemy człowieka zaangażowanego. pełnego poświęcenia. pewnego siebie i stanowczego. ale zawsze szanującego innych. lojalnego i skromne

29.9: https://woblink.com/ebook/tata-tadzika-stuhr-maciej-136505u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/137500/epub

1: Autor

:

Cena:horrory sci fi, niepokoje wychowanka torlessa, battlefront 2 poradnik, bezrobocie książki pdf, zabić reagana, tam gdzie nie sięga już cień, darwin książka, katarzyna bonda pochłaniacz pdf, konstytucja rp audiobook, erotyki opowiadania, mikrobiologia techniczna, kłamca kłamca online, karolina słowik, podejdź, cities skyline poradnik, stephen king gra geralda, metodologia badań w pielęgniarstwie pdf, mroz nieodnaleziona…