ISBN

9788366134508: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/narodziny-krolowej-rebecca-ross-134579u

Cena:


Kochankowie

Autor: Anne B. Ragde

Siedzieli wtedy przy stole jedząc obiad. Jedna z krów właśnie się ocieliła. ojciec rozharatał sobie kciuk gdy zwierzę wstało zbyt szybko i musiał błyskawicznie oddzielić je od cielaka. siedział teraz na swoim miejscu z zakrwawioną. brudną chustką owiniętą wokół. jedząc smażonego śledzia z gotowanymi kartoflami i masłem. krew przesiąkła przez materiał. ciemna czerwień na tle brudnej bieli. a kawałki śledzia były jasnożółte i stygły na patelni. którą matka postawiła na stole na kilku łapkach do garnków.

Nie odpowiedział na jego pytanie. Jadł.

Nie słyszysz. co do ciebie mówię? Ktoś cię widział w Øysand razem z Niemcami. Odpowiedz mi. chłopcze!

Tormod Neshov nie jest w stanie bronić się przed wspomnieniami. które wracają do niego nocą. mimo że teraz jest już bezpieczny w domu opieki. Za nic na świecie nie chce odwiedzić Neshov. gdzie Torunn zdążyła już niemal doprowadzić podupadająca gospodarstwo do porządku. angażując się jednocześnie coraz bardziej w pracę w biurze pogrzebowym Margida. Erlend bierze bezpłatny urlop. by doglądać remontu willi w Klampenborg i życie byłoby cudowne. gdyby nie drakońska dieta. którą narzucił sobie Krumme.

Kochankowie to piąty tom w serii. którą rozpoczęła bestsellrowa Ziemia kłamstw. Anne B. Ragde stworzyła kolejną wciągającą i pełną pozytywnej energii opowieść o ludziach. których zdążyliśmy pokochać – i o śmierci. która spada na nas brutalnie i nieoczekiwanie oraz życiu. które musi toczyć się dalej.

‚Mocna. wzbudzająca prawdziwe emocje saga rodzinna. Ragde napisała powieść zachwycającą. niesamowitą. a zarazem pouczającą i pełną współczucia’. – Andresseavisen

Powieść Anne B. Ragde zdobyła nie tylko rzesze czytelników. ale też uznanie krytyki i jurorów prestiżowych nagród. Ragde napisała wspaniałą wielowątkową powieść o postępującym rozpadzie dysfunkcjonalnej rodziny i nieudolnych próbach walki z chorymi emocjami. Dowiodła. że „popularna saga norweska” wcale nie musi być określeniem pejoratywnym. – Grzegorz Wysocki. Tygodnik Powszechny

Wydawnictwo: Smak Słowa

Cena: 29.9


Z rozmyślań próżniaka. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: Jerome K. Jerome

Eseje angielskiego pisarza to przede wszystkim zbiór celnych i humorystycznych spostrzeżeń dotyczących najróżniejszych dziedzin życia; dzieci. zegarów czy choćby nawet psów i kotów. Mimo upływu ponad stu lat uwagi Jerome’a wciąż wydają się aktualne i nadal budzą szczery śmiech. Jest to druga opublikowana powieść tego autora; przyniosła mu rozgłos i reputację pisarza znakomicie oddającego istotę angielskiego humoru. Warto sięgnąć po to krótkie dzieło i sprawdzić. czy refleksje Jerome’a rzeczywiście są ponadczasowe. 

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawni

11.5: https://woblink.com/ebook/tajemnicza-roza-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-william-butler-yeats-137826u

Cena:


Histeryczki

Autor: Roxane Gay

Przegrane. szalone. matki. siostry. przyjaciółki. kochanki… „Histeryczki” to zbiór opowiadań Roxane Gay. na który składają się różne historie kobiet. oscylujące wokół tematów miłości. przemocy. skomplikowanych międzyludzkich relacji. Nieprzewidywalne. odważne i niepozbawione pikanterii opowiadania. Autorka po tej książce została okrzyknięta mistrzynią opowiadania i znawczynią kobiecej natury w jej różnych odcieniach.

Bohaterkami są tu kobiety: nie wyjątkowe. inne czy gorsze. ale takie. które przeżyły niejedno. bo życie pisze różne scenariusze. Kobieta. która straciła dziecko. która w dzieciństwie doświadczyła gwałtu. która jest kochanką księdza. która jest gruba i brzydka. która jest martwa… która mogłaby być jedną z nas. Współczujemy im. przeżywamy ich historie razem z nimi. cz

49.9: https://woblink.com/ebook/kto-sie-boi-karola-darwina-griet-vandermassen-135681u

Cena:


ISBN

9788301202262: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/piketty-i-co-dalej-heather-boushey-j-bradford-delong-135666u

Cena: J. Bradford DeLong


ISBN

9: Edward Łysiak

Po powrocie z Ukrainy i rozwiązaniu zagadki zaginięcia dwójki polskich turystów inspektor Andrzej Pilarski czuje. że nie czeka go już w życiu nic dobrego. Porzucony przez kobietę. z którą planował założyć rodzinę. popada w coraz większe rozgoryczenie i frustrację. a wkrótce dowiaduje się. że cierpi na nowotwór wątroby i jedyną szansą na ratunek jest przeszczep. Chcąc odciąć się choć na chwilę od negatywnych emocji. postanawia wyjechać w podróż życia do miejsc. które zawsze chciał zobaczyć. Nawet nie podejrzewa. że wymarzone wakacje we Włoszech i Chorwacji staną się początkiem mrożącej krew w żyłach historii. a przypadkowo spotkana piękna Ukrainka o imieniu Nadia poważnie namiesza mu w głowie…

W tej pełnej napięcia powieści wątki współcze

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


ISBN

9788381033725: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/dlaczego-joga-natalia-knopek-135103u

Cena:sw dympna, łukasz malankowski, niewiniatko, badania fizykalne w pielęgniarstwie, maciej paterczyk, confiteor przybyszewski, drewa tomasz, miasto plus, internat książka, dieta valter longo, zarządzanie w pielęgniarstwie prezentacja, bezpieczeństwo żywności pdf, pan kotek był chory pdf, poradnik fortnite, wyrwa chmielarz, andrzej kossakowski, lekkomyślna siostra, marek klimek, world of warcraft: arthas. przebudzenie króla lisza, vi wiek, kodeks karny komentarz, obróbka skrawaniem książka, ebook online…