Jak wygrać każde negocjacje

Autor: Robert Mayer

Dobry negocjator to ktoś. kto potrafi rozwiązywać złożone problemy i osiągać twarde rezultaty. nie wytaczając ciężkiej artylerii. Robert Mayer sprawnie i z gracją wprowadzi cię na drogę dobrych negocjacji. Odkryje przed tobą potężne narzędzia negocjatora. korzystając z:

– najnowszej wiedzy w dziedzinach: psychologii. lingwistyki. adwokatury sądowej. sprzedaży i komunikacji.

– własnego doświadczenia w potyczkach z ponad dwustoma mistrzami negocjacji na całym świecie.

– historii spraw klientów. których reprezentował tysiące w trakcie swojej wieloletniej kariery prawniczej.

Robert Mayer podpowie ci. jakie taktyki się sprawdzają. a jakie nie. Z tej książki dowiesz się. co robić. gdy czujesz. że uderzasz głową w mur. gdy twoje propozycje są o

:

Cena:


Dziękuję za świńskie oczy

Autor: Gzyra Dariusz

Dariusz Gzyra uważa. że w świecie. w którym zło jest wszechobecne. widać wyraźnie. ile jest możliwości czynienia dobra. Weganizm postrzega jako kontestację systemu manipulującego ludźmi. a rozwijanie krytycznego myślenia jako podstawowy akt oporu

W Polsce każdego roku dla smaku. kaprysu i mody zabija się miliony zwierząt. Codziennie po cichu na fermach przemysłowych i w rzeźniach giną kurczaki. świnie. cielęta. norki oraz wiele innych zdolnych do odczuwania zwierząt. Choć większość Polek i Polaków deklaruje miłość do zwierząt i jest przekonana. że odczuwają one ból tak samo jak ludzie. a połowa z nas ma pod opieką jakiegoś zwierzęcego pupila. to mało kto na poważnie traktuje zwierzęcą krzywdę.

Ponieważ nie chcemy widzieć cierpienia i śmierci zwierząt. większość niezliczonych

21.99: https://woblink.com/ebook/jak-rozpalic-ognisko-czyli-rzecz-o-drewnie-podpalce-i-ogniu-coulthard-sally-127083u

Cena:


Polski teatr po upadku komunizmu

Autor: Olga Śmiechowicz

Książka obrazuje przemiany estetyki i funkcji polskiego teatru po upadku komunizmu na przykładzie twórczości trzech artystów. Pierwszy z nich to Krystian Lupa. który pod koniec XX wieku uzyskał status jednego z najważniejszych twórców polskiej i szerzej – europejskiej kultury. Dwaj pozostali to Krzysztof Warlikowski i Jan Klata – najzdolniejsi uczniowie Lupy. którzy odnaleźli własny. indywidualny głos.

Każdy z nich reprezentuje całkowicie odmienny sposób myślenia o sztuce teatru. Krystian Lupa swoją pracę artystyczną skupił przede wszystkim wokół literatury austriackiej i rosyjskiej. Teatr Krzysztofa Warlikowskiego to pogłębiona lektura tekstów antycznych i Williama Szekspira. Natomiast Jan Klata. reżyser o wyjątkowo rozbrykanej wyobraźn

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 36łukasz henel, najlepsze baśnie, abc pewnosci siebie i atrakcyjności, pliki na kindle, żuk gnojarz toczy kulke, wśród mnichów, tess gerritsen sekret którego nie zdradzę, nowo mowa, 451 stopni farenheita, neovison vison, odpisze, czerwony pająk bonda pdf, dziady część ii, kazimierz zgryzek, ciemna liczba, wyobraz sobie ze razem z jerzym obserwujesz narodziny gwiazdy, mikołajek i inne chłopaki, obudź w sobie olbrzyma pdf, gogol martwe dusze, krol harald…