ISBN

9788380534193: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/nie-ma-mowy-russell-helen-127335u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/129111/epub

1:

:

Cena:


Modlitwy wiecznego poniedziałku

Autor: Michał Zioło

Co jest pierwsze i najważniejsze? Pamięć o Bogu. Odkurzana w modlitwie i podczas adoracji. ćwiczona testami na spostrzegawczość. bo On jest. zawsze i wszędzie. to tylko my jesteśmy roztargnieni. Karmiona olśnieniami: spotkaniem z drugim. celną strofą. precyzyjnym zdaniem. odkrywczym dźwiękiem. śmiałym pociągnięciem pędzla. Doświadczana i wypróbowana w ogniu wspólnotowego życia. w tyglu samotności i męczeństwa. najczęściej jednak wtedy. kiedy nic się nie dzieje – coś jak znoszenie wiecznego poniedziałku. Pamięć. która za Jego łaską przemienia się nagle w Obecność – oto budzimy się w niedzielny. zaprawiony aromatyczną mokką poranek. z muzyką wszystkich poranków świata w tle. O tym jest ta książka.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 2


Zakochani po uszy

Autor: Jenn McKinlay

Wciągająca komedia romantyczna z merdającym ogonkiem w tle!

Mac opuściła rodzinne miasteczko Bluff Point po tym. jak siedem lat wcześniej została porzucona przed ołtarzem. Teraz wraca na dwa tygodnie z okazji zbliżającego się wesela przyjaciółki. To idealny moment. by raz na zawsze rozprawić się z bolesnymi wspomnieniami.

Gavin jest weterynarzem i od zawsze miał słabość do Mac. Cieszy się. że będą mogli spędzić ze sobą czas na imprezie ślubnej. Nie spodziewa się jednak. że połączy ich coś zupełnie innego. Tak właściwie. to ktoś.

Kiedy Mac znajduje wystraszonego małego pieska. szuka pomocy u Gavina. Kobieta stara się znaleźć mu nowy dom. Czy jednak zdecyduje się go oddać? Czy dzięki uroczemu szczeniakowi Mac i Gavin odkryją. że czują do siebie coś więcej?

___

O aut

:

Cena:ćwiczenia ortograficzne dla gimnazjum, 21 pytań na xxi wiek, opowiadaniaerotyczne, księgarnia ebook, ajahn brahm w polsce, zagoi sie, jaka może być książka, audiobook ludzie bezdomni, franciszek karpiński do justyny, piekielna miłość pdf haner doci, chemia nieorganiczna bielański pdf, komiks dla dzieci pdf, might and magic 7 poradnik, rozmówki polsko norweskie, antoni edward odyniec, janko muzykant test pdf, tradycje chin, techniki sprzedaży pdf, joseph condrad, test przygody odyseusza, paris dylemat, marta postuła, bukareszt krew i kurz, nowy wspaniały świat audiobook…