ISBN

9788379769575: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/baltyk-arendt-aleksandra-128121u

Cena:


Oddychać Imieniem. O medytacji

Autor: Maksymilian Nawara

Medytacja chrześcijańska opiera się na modlitwie Jezusowej. na której w rytm oddechu przywołujemy imię Pana. Przez niemal dwa tysiąclecia przekazywano sobie tę tradycję głównie w klasztorach. dziś praktykuje ją coraz więcej świeckich.

Oddychać Imieniem stanowi owoc konferencji wygłoszonych przez ojca Maksymiliana – opiekuna lubińskiego Ośrodka Medytacji Chrześcijańskiej. podczas prowadzonych przez niego sesji medytacyjnych. Autor dzieli się swoim doświadczeniem modlitwy. Mówi o trudnościach i pokusach. które każdemu na tej drodze towarzyszą. Przywołuje wielowiekowe dziedzictwo Kościoła. opowiada o zmaganiach ojców pustyni. Zachęca do podjęcia medytacji. przekonując: „Duch Święty (…) jest tym. który daje nam dar modlitwy nieustannej. My powinniśmy »tylko« na niej wytrwać”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 24.99


Rok taty

Autor: Popławski Krzysztof

Samotny ojciec to zjawisko budzące zdziwienie. Tym bardziej ojciec z czterema córkami! Prawdziwa konfrontacja z kobiecym światem: prowadzenie domu. gotowanie. wywiadówki. bunt nastolatek. humory i hormony. pierwsze miłości córek i ich życiowe wybory… Do tego kryzys wieku średniego. podszyte flirtem współczucie koleżanek z pracy. tęsknota i poczucie winy. Jak sobie z tym wszystkim poradzi samotny ojciec?

Przeczytaj powieść Krzysztofa Popławskiego – uroczą. pełną humoru. zaskakujących i wzruszających momentów. opowiadającą o rzeczach zwyczajnych a najważniejszych w życiu.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 23.99


ISBN

9788381193368: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/szkarlatna-roza-raju-boskiego-jerzy-bandrowski-128579u

Cena:medaliony nałkowska pdf, reklama społeczna definicja, leksykon vat, prawdziwa historia internetu pdf, andrzej krzywy wzrost, pułapki myślenia audiobook chomikuj, prokurator paulina świst pdf, lissauer pediatria, był sobie pies 2 książka, słownik polsko hiszpański pdf, zarządzanie zasobami ludzkimi książki, moje nazwisko, andrzej januszewicz, polscy kompozytorzy współcześni, dzieci z bullerbyn bohaterowie drugoplanowi, 7 dzielnica paryża, zbigniew cwiakalski…