ISBN

9788381191807: Wydawnictwo

Format

10.9: https://woblink.com/ebook/akt-oskarzenia-przeciwko-kompozytorowi–124477u

Cena:


ISBN

9788324047154: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/corki-ksiezniczki-jean-sasson-127912u

Cena:


Po pierwsze: ZYSK

Autor: Mike Michalowicz

Wyobraź sobie. że to nie ty służysz swojej firmie. lecz ona służy tobie. Wyobraź sobie. że na kolejnej inwestycji wreszcie zarobisz. Wyobraź sobie. że możesz sobie tę rentowność zagwarantować.

To wszystko jest możliwe. a osiągnięcie takiego stanu rzeczy jest łatwiejsze. niż mogłoby ci się wydawać. Mike Michalowicz. autor ponadczasowych bestsellerów The Pumpkin Plan. Start-up bez pieniędzy oraz Surge. opracował nieszablonowy system zarządzania przepływami środków pieniężnych. dzięki któremu dziesiątki małych firm wyrwały się ze spirali śmierci i momentalnie osiągnęły rentowność. Teraz możesz to zrobić i ty dzięki zaktualizowanemu i rozszerzonemu wydaniu tej książki.

Michalowicz szczerze i w interesujący sposób tłumaczy. dlaczego tradycyjna reguła znana z r

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 24.2


Każdy pocałunek. każdy dotyk

Autor: Cat Schield

„Oparł głowę na jej kolanach. Zanurzyła palce w jego włosach. Ta pieszczota sprawiła. że przeszył go dreszcz. Chryste. ale się za nią stęsknił. Ileż to razy w ciągu ostatniego miesiąca wracał do nocy. którą spędzili razem. Pamiętał każdy dotyk. każdy pocałunek. każdy oddech. Żarliwość. z jaką się kochali. Potem bolesny ucisk w piersi. gdy słońce wytoczyło się na niebo. I pożegnanie z cudowną kobietą. którą trzymał w objęciach”…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Wśród zatrutych noży. Zapiski z getta i okupowanej Warszawy

Autor: Agnieszka Haska

Tadeusz Obremski (ur. 1900) przed wojną był współwłaścicielem doskonale znanej ówczesnym warszawiakom firmy obuwniczej H. Obremski i S-wie. Jego notatki z okresu okupacji. pisane podczas ukrywania się po tzw. aryjskiej stronie. to dokument szczególny. przekazany rodzinie po wojnie przez ukrywającego ich Polaka – autor. jego żona i córka zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach w czerwcu 1944 r.

Obremski opisuje doświadczenia swoje oraz całej rodziny w getcie i poza nim okiem przedsiębiorcy. któremu wojna przerwała pasmo sukcesów zawodowych. Starał się przy tym przedstawić jak najpełniejszy obraz tragedii przeżywanej przez naród żydowski. traktując swoje zapiski jako dokument historyczny. Po wyjściu na aryjską

18: https://woblink.com/ebook/ocalony-z-zaglady-aaron-elster-125682u

Cena:


KPA Komentarz – Kodeks Postępowania Administracyjnego

Autor: Dr Maciej J. Nowak

Najaktualniejszy na rynku i najbardziej praktyczny komentarz do przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego.

Zawiera kompleksowe omówienie przebiegu postępowania administracyjnego przed organami administracji publicznej. w tym postępowania w sprawie skarg i wniosków oraz wydawania zaświadczeń. Ponadto wyjaśnia kwestie związane z udziałem prokuratora w postępowaniu administracyjnym. jak również regulacje szczególne w sprawach ubezpieczeń społecznych. opłat i kosztów postępowania oraz dotyczące nakładania administracyjnych kar pieniężnych. Omawia także zasady europejskiej współpracy administracyjnej.

Autorzy w sposób przystępny przedstawiają najważniejsze problemy procedury administracyjnej. uwzględniając stanowisko doktryny oraz wieloletnie orz

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/124475/pdf

1:

:

Cena:na sygnale za darmo, ekshibicjonizm społeczny, gyorgy lukacs, ludzie i gady, rolnictwo precyzyjne pdf, mazowsze historia, kamienie na szaniec pdf doci, zarządzanie interesariuszami, teksty do nauki czytania pdf, konan bimbrownik, powrót króla pdf, toksykologia książka pdf, wyspa na prerii pdf, escobar dzieci, sęk psychologia kliniczna…