ISBN

9788365780805: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/madrosc-i-cuda-swiata-roslin-jane-goodall-gail-hudson-dominika-ciesla-szymanska-ewa-kaniowska-anna-pol-31932u

Cena: 12


ISBN

9788324047178: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/koszmarne-istoty-ktore-spotykasz-kazdego-dnia-marco-kubis-32048u

Cena:


Na kogo wypadnie. na tego śmierć

Autor: Liselotte Roll

Nad jeziorem Valsjön policja odnajduje zwłoki młodego mężczyzny. W pobliskim lesie natrafia zaś na błąkającego się Andersa Levandera. który znajduje się w szoku. Gdy Linn Kalo. terapeutka i żona inspektora Magnusa Kalo. próbuje z nim rozmawiać. mężczyzna staje się agresywny. Kilka dni później zostaje zamordowany. Magnus Kalo odkrywa. że członkowie rodziny Levander od miesięcy po kolei znikają bez śladu.

Na kogo wypadnie. na tego śmierć to druga książka z serii o Magnusie i Linn Kalo.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


ISBN

9788380643420: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/al-bekri-o-polakach-i-ich-sasiadach-lista-wladcow-polakow-wedlug-literatury-niemieckiej-wladyslaw-lebinski-franciszek-piekosinski-32111u

Cena: Franciszek Piekosińskiwyjście z alkoholizmu, jakub basista, syberyjskie przygody chmurki, stanisław grzesiuk boso ale w ostrogach, portolany, nogi izoldy morgan, dieta hashimoto pdf, logistyka usług, zachowania kulturowe, ibuk.pl za darmo, kiszonki i fermentacje aleksander baron, gra małżeńska online, miażdżyca pdf, analiza matematyczna krysicki włodarski, beata witkowska, mali bogowie 2 pdf, iga karst, sprawdzian semestralny klasa 3 matematyka…