ISBN

9788301200381: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/testowanie-oprogramowania-w-praktyce-adam-roman-karolina-zmitrowicz-126968u

Cena: Karolina Zmitrowicz


https://woblink.com/product-publication/download/127776/epub

1:

:

Cena:


Wakacje na Karaibach

Autor: Penny Jordan

Tamara po raz pierwszy wyjechała na wakacje bez narzeczonego. Wymarzony wyjazd zamienił się w koszmar. kiedy podczas wycieczki po karaibskiej dżungli została uprowadzona przez terrorystów. Wśród porwanych był także Zach Fletcher. były wojskowy. który szybko zorganizował ucieczkę. Dramatyczne doświadczenia zbliżyły do siebie Tamarę i Zacha. którzy przed rozstaniem spędzili razem namiętną noc. Po powrocie do Anglii Tamara ma zamiar zerwać zaręczyny. Narzeczony prosi ją jednak o ostatni wspólny weekend u jego rodziców. Sytuacja komplikuje się. kiedy na miejscu spotyka Zacha… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


Gejerel

Autor: Krzysztof Tomasik

Czy Andrzej Wajda zamierzał zrobić film o miłosnej relacji „Zośki” i „Rudego”? Kim był brat „Wampira z Zagłębia” i jaki miał wpływ na przebieg słynnego procesu z lat 70.? Dlaczego tak mało wciąż wiemy o akcji „Hiacynt”? Gdzie są „różowe teczki”? Do czego klucz kryją powieści sensacyjne z serii „Jamnik”?

Krzysztof Tomasik wertuje reportaże. zapomnianą literaturę. akta spraw sądowych. wypowiedzi autorytetów i polityków. pamiętniki i listy. Czas. w którym autor spędził między innymi w archiwum IPNu skutkuje tym. że oddajemy w ręce czytelnika reportaż o PRLu jeszcze pełniejszy i jeszcze bardziej fascynujący.

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 34.9


Och. Elvis!

Autor: Marika Krajniewska

Staruszki. które ukradły urnę i zniknęły!

Chociaż Joanna jest już po trzydziestce. wciąż mieszka z matką i ciągle słyszy. że powinna wreszcie znaleźć męża. Od lat cały swój wolny czas poświęca podopiecznym domu spokojnej starości. w którym pracuje. Nie jest tam jednak tak spokojnie. jak mogłoby się wydawać. Gdy jedna ze staruszek umiera. jej szalone przyjaciółki chcą wykraść urnę i spełnić ostatnie marzenie Alicji – zabrać ją na grób Elvisa w Memphis. Policjanci ignorują sprawę. więc Joanna musi sama odnaleźć siwowłose złodziejki. Pomaga jej wnuk Alicji. którego gryzą wyrzuty sumienia. bo nie zdążył spędzić z babcią zbyt wiele czasu. Trzeba mu tylko wytłumaczyć. dlaczego Joanna nie upilnowała urny…

Czy żywiołowym staruszkom uda się zrealizować ten szalony plan?

25.2: https://woblink.com/ebook/oni-odbudowali-i-rozwijali-polske-andrzej-karpinski-pawel-kozlowski-127721u

Cena: Paweł Kozłowskipiotr legutko rodzina, jej orgazm najpierw pdf, star wars mroczny uczeń, metodyka edukacji polonistycznej dzieci w wieku wczesnoszkolnym pdf, phrasal verbs matura rozszerzona pdf, wątki w lalce, brandon mull smocza straż 2, inponderabilia, stretching ilustrowany przewodnik pdf, melissa darwood gordian pdf, żydzi w poznaniu, 50 mitów psychologii popularnej, erotyka w sztuce, człowiek małpa, adam smith teoria, atak królewsko-indyjski, tomasz kieres, jej wisienki pdf, anne fortier julia…