Uważaj na mnie

Autor: Abbi Glines

Urodzony buntownik…

UZALEŻNIENIE TO DRUGIE IMIĘ KRITA CORBINA. a kobiety są jego największą obsesją. Ale takie jest życie wokalisty zespołu. Może mieć każdą dziewczynę. jaką tylko zechce ? zawsze i wszędzie.

Blythe Denton jest przyzwyczajona do samotności. Wychowujący ją pastor nigdy jej nie akceptował. a surowa macocha wciąż przypominała. że nie zasługuje na miłość. Dlatego. gdy tylko nadarza się okazja. Blythe wyprowadza się do własnego mieszkania.

Ma pecha. bo sąsiad z góry. Krit. zwykle całymi nocami imprezuje. Kiedy ich drogi się przecinają. Krit uświadamia sobie. że nie potrafi oprzeć się urokowi niedoświadczonej i bardzo seksownej dziewczyny. Starając się ją zdobyć. odkrywa swój. najsilniejszy jak dotąd. nałóg.

Czy miłość okaże się ważniejsza niż życie

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Magiczna Biblioteka Bibbi Bokken

Autor: Jostein Gaarder

Książki to przygoda!

Nils mieszka w Oslo. Berit w Fjaerland na zachodzie Norwegii. Piszą do siebie listy w książce. którą wysyłają pocztą. Pewnego dnia Berit widzi. jak tajemniczej damie wypada z torebki list. Czyta go ukradkiem. Jest w nim mowa o książce. która ukaże się dopiero w przyszłym roku.

Kto napisał ten niezwykły list? Czy można trzymać w ręku książkę. która dopiero zostanie wydana? I kim jest Bibi Bokken? Dlaczego w jej domu nie ma książek. chociaż wiadomo. że je zbiera?

Nils i Berit szukają nie tylko tajemniczej książki. ale także magicznej biblioteki. Poszukiwania zaprowadzą Nilsa i Berit w świat książek. który narodził się przed kilkoma tysiącami lat. kiedy wymyślono pierwsze litery.

Książka to magiczny świat. pełen malutkich znaków. które potrafią ożywić zmarłych. a żywym zapewnić życie wieczne. To niepojęte. fantastyczne i ‚magiczne’. że dwadzieścia sześć liter w alfabecie da się złożyć na tyle sposobów. że zapełnią długie półki z książkami i zabiorą nas w świat. który nigdy się nie kończy. Wciąż rośnie i rozszerza się. dopóki na tej ziemi istnieć będą ludzie. Popatrzyłem na ściany. przez moment wydawało mi się. że wszystkie książki spoglądają na mnie. jak gdyby były żywe. i wołają:

– Chodź do nas. nie bój się. chodź!

Nagle poczułem ogromny głód. ale nie chciało mi się jeść. Poczułem głód wszystkich tych słów ukrytych na półkach.

-fragment

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


https://woblink.com/product-publication/download/135613/epub

1:

:

Cena:guzik angielski, defetyzm, coben klinika śmierci, dublerka pdf, sadowski biologiczne mechanizmy zachowania się ludzi i zwierząt, uczta lodu i ognia, olga rudnicka kolejność serii, treu, ameryka kafka, wschód stasiuk, sekretne życie arabskich kobiet, camp pozzi, audiobook akademia pana kleksa za darmo, przewodnik gdansk, liz fielding, jakub feliński wiek, maciej widawski, kapsyda kobro-okołowicz, add choroba, delikt administracyjny, bielański podstawy chemii nieorganicznej pdf…