Lost Pueblo

Autor: Zane Grey

Zane Grey is unrivalled in his mastery of the western scene… this is a charming and vintage story. Rich easterner Janey Endicott comes to Arizona with her father. where she is bored until she meets archeologist Phillip Randolph. who is investigating ancient Indian pueblos in the midst of the West’s wild culture. The distinct differences of personalities – she free and easy and wild. and he. quiet. reserved. „old fashioned” – is cause for quite interesting circumstances to erupt between them. Her father. rushing in where angels fear to tread. tries to match her with the son of an old friend. Complications arise. Moreover. her father and his money stage-manage all the excitement while the newly discovered pueblo ruins add prestige to the adventures which end in marriage.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena:


Leki w ratownictwie medycznym

Autor: Jacek Kleszczyński

Uaktualnione wydanie bestsellerowej publikacji.

W repetytorium w praktyczny sposób przedstawiono wiedzę o lekach stosowanych przez zespoły ratownictwa medycznego. zarówno w zespołach podstawowych. jak i specjalistycznych.

Autorzy zwrócili uwagę na odmienności stosowania leków u kobiet w ciąży. dzieci. osób starszych czy pacjentów z zaburzeniami psychicznymi. W książce opisano i przedstawiono na zdjęciach drogi podania i zasady rozcieńczania leków oraz omówiono leczenie skojarzone w ratownictwie medycznym.

W publikacji uwzględniono nowe przepisy prawne. wytyczne ERC 2015. dodano rozdziały o uśmierzaniu bólu. lekach wykorzystywanych podczas intubacji dotchawiczej oraz farmakoterapii w warunkach środowiska taktycznego.


29.9: https://woblink.com/ebook/ciasta-i-desery-dla-diabetykow-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-tomasz-zajbt-anna-nieporecka-agata-lewandowska-31208u

Cena:


Miłość na odległość. Formy życia w epoce globalnej

Autor: Ulrich Beck

Najnowsza książka najważniejszych współczesnych niemieckich socjologów. Beck i Beck-Gernsheim wracają po sukcesie swojej książki Das ganz normale Chaos der Liebe. która stała się światowym[…]

Ulrich Beck – jeden z najbardziej znanych współczesnych socjologów niemieckich. który należy do najczęściej cytowanych przedstawicieli nauk społecznych. Profesor monachijskiego Ludwig-Maximilians-Universitat oraz London School of Economics and Political Science. W Polsce znany z takich prac. jak Społeczeństwo ryzyka. W drodze do innej nowoczesności (2002). Władza i przeciwwładza w epoce globalnej (2005). Europa kosmopolityczna (z Edgarem Grande. 2009). Modernizacja refleksyjna (z Anthony Giddensem i Scottem Lashem. 2009). Społeczeńs

89: https://woblink.com/ebook/leki-w-ratownictwie-medycznym-jacek-kleszczynski-marcin-zawadzki-31196u

Cena: Marcin Zawadzki


ISBN

9788375617917: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/english-for-business-and-politics-dagmara-swida-32154u

Cena:


ISBN

9788324042333: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/ak-75-wojciech-konigsberg-32434u

Cena:przepowiednie makbet, teoria afektów, jakub wędrowycz pdf, historia literatury, optyka 3 gimnazjum, maciej zachariasiewicz, simon baron cohen, eksiazka, alkoholizm pdf książka, agata na tropie, wiliam gibson, rewolucja w rentach 2018, ćwiczenia ignacjańskie, sztuka spania i wstawania, poeci polscy xxi wieku, słońce też wschodzi pdf…