Milenialsi zarządzają

Autor: Chip Espinoza

Milenialsi przestają być najmłodszym pokoleniem na rynku pracy. Stopniowo awansują w firmowej hierarchii. zajmując coraz wyższe stanowiska. Są przedsiębiorczy i zdeterminowani. by pokazać. na co ich stać.

Milenialsi zarządzają to trzecia. po Milenialsach w pracy i Zarządzaniu milenialsami książka Espinozy poświęcona pracownikom z generacji Y. Tym razem. wspólnie z Joelem Schwarzbartem. Espinoza pomaga odnaleźć się milenialsom w świecie po awansie. By to zrobić. wykorzystuje lata doświadczeń. badań i rozmów z pracownikami i pracodawcami. To wymarzony poradnik dla milenialsów. którzy chcą sprawdzić się w roli menedżerów i szefów oraz zastanawiają się nad powierzeniem młodszym podopiecznym poważniejszych zadań.

Podobnie

49: https://woblink.com/ebook/zarzadzanie-milenialsami-chip-espinoza-mick-ukleja-135565u

Cena: Mick Ukleja


Depresja u nastolatka. Poradnik dla rodziców

Autor: Monika Parkinson

Przystęne źródło informacji dla rodziców nastolatków chorych na depresję.

Pomóż swojemu dziecku odzyskać dobre samopoczucie.

„Zostaw mnie. mamo!”. „Daj mi spokój. tato!” Rodzice nastolatka często słyszą takie słowa od swojego dziecka. Czasem jednak mogą one wskazywać na to. że dziecko zmaga się z depresją. która jest u nastolatków problemem częstszym. niż mogłoby się wydawać. Jakiejś formy depresji lub długotrwałego obniżenia nastroju doświadcza około 10% nastolatków.

Jeśli martwisz się. że tak jest w przypadku twojego syna lub córki. ta książka może się okazać pomocna. Dowiesz się z niej. na co zwracać uwagę i jak wspierać swoje dziecko w walce o poprawę samopoczucia.

Książka ta. napisana przez ekspertów doświadczonych w leczeniu depresji u młodych ludzi. przybliża fakty (jak również demaskuje błędne wyobrażenia) na temat tej choroby oraz proponuje pomocne strategie oparte na technikach terapii poznawczo-behawioralnej. której skuteczność została udowodniona naukowo i potwierdzona w praktyce.

Uzupełnieniem tej książki jest tom Czy mam depresję i co mogę na to poradzić?. z którego twoje dziecko może korzystać samodzielnie.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9kodeks wyborczy pdf, motyw rozdartej sosny, klechdy polskie, egipt haram halal, dotyk miłości książka, diamentowa droga sekta, strelau różnice indywidualne pdf, pościg elle kennedy pdf chomikuj, tymoteusz pawlikowski, marcin gorazda, niebinarna, nauka o przedsiębiorstwie, metodyki zarządzania projektami, bankowość elektroniczna literatura, książka podobna do greya, socjologia codzienności pdf, antek olszański, synagoga szatana pdf…