Czy Twoje dziecko ma zdrowy kręgosłup? Bezpieczne ćwiczenia do stosowania w domu

Autor: Drobner Zdzisław

Wady postawy są prawdziwą epidemią wśród dzieci i młodzieży. Obciążone jest nimi ponad 50% młodych ludzi. Boczne skrzywienie kręgosłupa. tzw. skolioza zalicza się do jednej z nich. Nieleczona szybko postępuje i może doprowadzić do poważnych uszkodzeń organizmu. Dzięki temu poradnikowi i ekspertowi w dziedzinie zdrowia – Zdzisławowi Drobnerowi – teraz sam będziesz w stanie rozpoznać rozwój tej choroby u swojego dziecka. Stosując odpowiednie leczenie możesz uchronić Je przed operacją. Książka stanowi zestaw prostych. a zarazem skutecznych ćwiczeń w pełni bezpiecznych do wykorzystania w domowym zaciszu. Wystarczy. że położysz na podłodze koc i dwa ciasno zwinięte ręczniki. a Twoja pociecha może sama ćwiczyć.

29.2: https://woblink.com/ebook/magia-zmian-czelej-anna-136269u

Cena:


ISBN

9788373776685: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/7-zasad-sukcesu-wedlug-mistrza-chuang-yao-michal-stawicki-136265u

Cena:


Magia związków

Autor: Czelej Anna

Pierwsza na rynku analiza relacji międzyludzkich w oparciu o chińską filozofię przyrody i Księgę Przemian.

Autorka już od kilkunastu lat zgłębia zasady chińskiej filozofii przyrody i żyje według nich. W oparciu o jedno z najwspanialszych osiągnięć myśli ludzkiej – Księgę Przemian. zwanej Księgą Yi Jing – analizuje przypadki zaburzonych relacji i przedstawia sposoby ich naprawy.

Czy wiesz. że przyczyną toksycznych związków mogą być emocje? 

Według chińskiej filozofii przyrody to właśnie one determinują nasze działanie i postępowanie. a przez to wpływają na wszelkie relacje i są przyczyną ich zaburzeń. Jeśli czujesz. że związki. w których żyjesz: rodzinne. partnerskie czy damsko-męskie. nie są tak naprawdę szczęśliwe. sposobu na ich poprawę poszukaj w naukach chińskich M

:

Cena:


Sexy soki. Piękno. zdrowie. energia

Autor: Carr Kris

Sexy soki to propozycja dla wszystkich. którzy pragną zachować zdrowie. piękno i energię przez całe życie. Ich codzienne picie wpływa korzystnie nie tylko na ciało. ale na cały organizm. 

Wystarczy. że włączysz je do swojego jadłospisu. a poczujesz jak łyk po łyku przejmujesz kontrolę nad swoim zdrowiem. Dzięki autorce bestsellerów New York Timesa i orędowniczce zdrowego stylu życia. dowiesz się jak przygotowywać zdrowe koktajle. a także kremowe. pasty i mleka z różnych rodzajów orzechów. nasion. ziaren i pestek. Ponadto odkryjesz korzyści płynące z wyciskania soków. blendowania owoców i warzyw oraz zrozumiesz różnice pomiędzy tymi czynnościami. Rozpoznasz również potrzeby własnego organizmu i stworzysz indywidualny plan żywieniowy. Wznieś toast za swoje zdrowie!

24.2: https://woblink.com/ebook/jedz-prawdziwe-jedzenie-piec-zasad-utrzymania-zdrowego-mozgu-i-ciala-montagu-julie-136851u

Cena:


Tworzenie i obróbka filmów dla dzieci

Autor: Alicja Żarowska-Mazur

Wideo to dla nas zwykle krótkie. zarejestrowane telefonem filmy albo superprodukcje z ogromną ilością efektów specjalnych. Jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś stworzyć filmu. ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Tworzenie i obróbka filmów dla dzieci to Twój pierwszy krok do świata wideo. Poznasz Adobe After Effects CC 2017 i dowiesz się. jak korzystać z warstw. czym są maski. do czego służą klatki kluczowe. Nauczysz się montować film z kilku innych. dodawać ścieżkę dźwiękową. Zobaczysz także. jak proste jest wykonywanie animacji oraz ich łączenie z filmem. a dodawanie takich efektów jak ogień to nie tylko domena wielkich wytwórni filmowych. ale coś. z czym bez problemu sobie poradzisz. Czołówka i napisy końcowe. ciekawe

9: https://woblink.com/ebook/krucjata-modliwy-modlitewnik-maria-od-bozego-milosierdzia-137498u

Cena:


ISBN

9788365404701: Wydawnictwo

Format

45.4: https://woblink.com/ebook/wylecz-alergie-odkryj-zaskakujaca-ukryta-prawde-dlaczego-chorujesz-i-czujesz-sie-zle-leo-galland-jonathan-galland-136781u

Cena: Jonathan Galland


Autor: Radosław Gawlik

Efekt kilkuletnich poszukiwań i łączenia elementów wielkiej układanki. Nie ostatnia publikacja w tym zakresie.

Książka nie jest odpowiedzią na wszystkie pytania. Ukazuje fakty. wzory i prawa. rządzące naszym światem – prawa o których się nie mówi i nie uczy. Droga wskazana w publikacji nie jest drogą zamkniętą.

Częścią wielkiej tajemnicy jesteś ty sam.

Spis treści

PROLOG

ROZDZIAŁ 1: PRZEBUDZENIE

ROZDZIAŁ 2: CIĄG FIBONACCIEGO

ROZDZIAŁ 3: KWESTIA 440 H z .

ROZDZIAŁ 4: LICZBA 2160

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


https://woblink.com/product-publication/download/137844/epub

1:

:

Cena:co oznacza powiedzenie od sasa do lasa, matura matematyka podstawowa 2018, status w związku, michał rosiński, tomasz szopiński, poradnik tomb raider, reforma władysława grabskiego, współcześni snajperzy, biologia atrakcyjności człowieka, książka kucharska pdf, rekcja czasownika rosyjski, teksty kultury, myłek danuta, elementy logiki i teorii mnogości, pan tadeusz rozprawka…