ISBN

9788373779761: Wydawnictwo

Format

27.2: https://woblink.com/ebook/mesko-zenska-harmonia-energetyczna-onifade-hanna-139898u

Cena:


ISBN

9788381680394: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/dodatkowe-lata-latwe-cwiczenia-na-pelna-sprawnosc-ciala-i-umyslu-w-kazdym-wieku-f-schnack-g-elstner-frank-elstner-140718u

Cena: Frank Elstner


Negore-Tchórz. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Jack London

Akcję swojego opowiadania Negore-Tchórz Jack London osadza na XIX-wiecznej Alasce i opowiada historię Negore. który musi udowodnić przed swoim plemieniem. że nie jest tchórzem. London jak zwykle drobiazgowo odtwarza plemienną atmosferę. tworzy silnych. ciekawych bohaterów. obok których nie sposób przejść obojętnie. 

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłusownikiem. Jako korespondent wojenny relacjonował konflikt rosyjsko-japoński w 1905 r. i wojnę domową w Meksyku. W jego twórczości często pojawia się motyw samotnej walki człowieka z panu

37: https://woblink.com/ebook/kroniki-sprzedawcy-krwi-yu-hua-katarzyna-sarek-141217u

Cena:


Autor

Monika Tomczyk: Autor

:

Cena:


ISBN

9788381710756: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/madrosc-buddyjskiego-mnicha-od-swiadomej-medytacji-po-eliminacje-niepokoju-i-gonitwy-mysli-brahm-ajahn-140733u

Cena:


Ksiądz Rafał 2. Niespokojne czasy

Autor: Maciej Grabski

Po śmierci biskupa Jakuba intrygi w kurii nabierają tempa. Nie ucieknie przed tym nawet zdystansowany od politycznych gierek ksiądz Rafał Nowina. Duża suma pieniędzy. którą biskup zostawił jego parafii. natychmiast staje się przedmiotem plotek i pomówień.

Tymczasem życie w Gródku toczy się swoim tempem. Czy wysoka temperatura wydarzeń w kraju – wybuch „Solidarności”. widmo stanu wojennego – a także pojawienie się lokalnej znachorki i wezwania do wojska zaburzą spokój w parafii? Jak gródczanie zareagują na wybór kardynała Wojtyły na papieża? Te niespokojne czasy pozwoli przetrwać tylko życzliwość i duża porcja poczucia humoru.

Druga część bestsellerowej powieści!

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 19.9szklany tron królestwo popiołów pdf, martin dahl, biblioteka internetowa darmowa, życzenia urodzinowe dla adriana, reksio i pucek, ręka mistrza pdf, zwyczajna przysługa online, kaja kaźmierska, indywidualizm co to, marek tuliusz, astrofizyka dla zabieganych pdf, antyrak pdf, wojciech kasprzak, chris carter geniusz zbrodni, joanna chyłka seria, rodzaje eutanazji, krzysztof podemski, wiedźmin 3 poradnik pdf, słownik ekonomiczny, darmowe ebooki mobi, metagenealogia, trylogia husycka audiobook download, rozmówki greckie pdf…