Tajniki uwodzenia

Autor: Sabrina Jeffries

Edwin Barlow. lord Blakeborough. zgodził się pomóc impulsywnej podopiecznej swojego przyjaciela. lady Clarissie Lindsey. która znalazła się w kłopotliwym położeniu. Edwin. który właśnie rozglądał się za odpowiednią żoną. zdawał sobie sprawę. że opieka nad Clarissą nie ułatwi mu zadania. Chociaż błyskotliwa. niezależna. piękna dziewczyna oczarowała go. obawiał się. że byłaby absolutnie nieodpowiednim materiałem na małżonkę… jeśli w ogóle chciałaby na męża takiego zimnego cynika jak on. A mimo to niczego nie pragnął tak bardzo. jak jej zdobycia…

Wydawnictwo: BIS

Cena: 25.9


Krucjata Modliwy. Modlitewnik

Autor: Maria od Bożego Miłosierdzia (Maria od Bożego Miłosierdzia – Maria Divine Mercy)

 

Ten modlitewnik zawiera wszystkie modlitwy przekazane dotychczas prorokowi Marii od Bożego Miłosierdzia. to jest komplet Modlitw Krucjaty (1-170). sześć Litanii i modlitwy pozostałe. Zostały jej one podyktowane przez Trójcę Świętą oraz Matkę Bożą. Modlitwy zostały jej przekazane w ramach prorockich Orędzi. które rozpoczęły się w listopadzie 2010 roku. Są one zawarte w kilku tomach Księgi Prawdy – są dostępne na stronach internetowych. a także ukazały się w druku. Jezus chce. jak mówi Maria. aby cały świat był gotowy na Jego Powtórne Przyjście. i dlatego jest ważne. żebyśmy łączyli się w grupach Krucjaty Modlitwy na całym świecie. modląc się o to. aby każdy miał szansę zwrócić się do Ni

:

Cena:


Leczenie siłami natury

Autor: Michalsen Andreas

Andreas Michalsen. ordynator Wydziału Medycyny Naturalnej w Szpitalu imienia Immanuela w Berlinie oraz profesor Klinicznej Medycyny Naturalnej w berlińskiej Charité. bada naukowo takie tradycyjne sposoby leczenia. jak terapia pijawkami. upuszczanie krwi. joga czy poszczenie. i z powodzeniem stosuje je w swojej praktyce lekarskiej. Leczy w ten sposób skutecznie nie tylko najczęstsze choroby endemiczne. takie jak nadciśnienie. zwyrodnienie stawów czy cukrzyca.

W swojej osobistej relacji opartej na wieloletniej praktyce wyjaśnia. dlaczego tradycyjne sposoby naturalnej medycyny są dzisiaj aktualniejsze niż kiedykolwiek. Pokazuje także. w jaki sposób radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego przy pomocy redukcji stresu i prowadzenia zdrowego stylu życia.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 3


Krucjata Modliwy. Modlitewnik

Autor: Maria od Bożego Miłosierdzia (Maria od Bożego Miłosierdzia – Maria Divine Mercy)

 

Ten modlitewnik zawiera wszystkie modlitwy przekazane dotychczas prorokowi Marii od Bożego Miłosierdzia. to jest komplet Modlitw Krucjaty (1-170). sześć Litanii i modlitwy pozostałe. Zostały jej one podyktowane przez Trójcę Świętą oraz Matkę Bożą. Modlitwy zostały jej przekazane w ramach prorockich Orędzi. które rozpoczęły się w listopadzie 2010 roku. Są one zawarte w kilku tomach Księgi Prawdy – są dostępne na stronach internetowych. a także ukazały się w druku. Jezus chce. jak mówi Maria. aby cały świat był gotowy na Jego Powtórne Przyjście. i dlatego jest ważne. żebyśmy łączyli się w grupach Krucjaty Modlitwy na całym świecie. modląc się o to. aby każdy miał szansę zwrócić się do Ni

:

Cena:silent hunter v, audiobooki w abonamencie, renesans pwn, romuald huszcza, entj, dogonić marzenia online, divinity original sin enhanced edition poradnik, maria terlikowska drzewo do samego nieba pdf, sławni polscy naukowcy i odkrywcy, rodowód słowian, stefan żeromski syzyfowe prace, carol marinelli, marek sznajderman, daj się pokochać dziewczyno, urszula nelken, wiedźmin tom 6, freakonomia pdf…