Będę Mamą!

Autor: Jillian Michaels

Co każda matka wiedzieć powinna…

Jillian Michaels znasz przede wszystkim jako wiodącą specjalistkę w dziedzinie fitnessu oraz uznaną ekspertkę w zakresie żywienia. Być może jednak nie wiesz. że jest również dumną matką dwojga dzieci. Korzystając z najnowszych odkryć w tej dziedzinie. wraz z zespołem wybitnych ekspertów napisała książkę Będę mamą!. która całkowicie odmieni twoje przekonania dotyczące ciąży. abyś mogła podejmować jak najlepsze decyzje dla siebie i swojego maleństwa.

Informacje zawarte w tej książce pozwolą ci rozprawić się z zagrożeniami czyhającymi w twoim najbliższym otoczeniu. zrozumieć znaczenie wizyt kontrolnych. badań oraz procedur medycznych zalecanych przez twojego lekarza. Lektura niniejszej książki uzbroi cię również w wiedzę przydatną do łagodzenia w

https://woblink.com/product-publication/download/126576/epub: 1

Cena:


Wieczna noc

Autor: Chuck Hogan

FINAŁOWA CZĘŚĆ TRYLOGII WIRUS

Najbardziej przerażająca książka o wampirach w ostatniej dekadzie

Nastał nowy początek. Kiedy miejsce pochodzenia ostatniego z Pradawnych zostało zniszczone. stare wampiry przestały istnieć. podobnie jak dawny porządek świata.

Stany Zjednoczone pogrążone są w kompletnym chaosie. Na Ziemi przez większość dnia panuje noc. Na ulicach próżno szukać zdrowych ludzi – wampiry pod przewodnictwem Mistrza stworzyły własny reżim. którego rządy diametralnie różnią się od wszystkiego. co człowiek znał do momentu uaktywnienia się śmiertelnego wirusa. Ludzie zamykani są w obozach koncentracyjnych wzorowanych na tych nazistowskich z II wojny światowej i sprowadzeni do roli bydła rzeźnego i dawców krwi…

‚Bram Stoker spotyka Stephena Kinga i Michaela Crichtona. Nigdy nie napisano nic lepszego o wampirach!’

Nelson DeMille. autor Adwokata diabła

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 37


Współczesne wyzwania dla bezpieczeństwa narodowego

Autor: Marek Walancik

Zagadnienie rozpatrywania bezpieczeństwa w perspektywie zagrożeń i wyzwań oraz szans sprostania im jak najmniejszym kosztem ma swój wymiar zarówno obiektywny. jak i subiektywny. Zagrożenia. wyzwania i szanse funkcjonujące niezależnie od naszej świadomości mają wymiar obiektywny. Natomiast cechy związane z naszą percepcją otaczającego świata. świadomością zagrożeń i budowaniem koncepcji bezpieczeństwa mają wymiar subiektywny. Elementy bezpieczeństwa narodowego konstruowane są na podstawie przewidywania rozwoju sytuacji społecznej obowiązującej w przyszłości. Dlatego priorytetowe jest monitorowanie sytuacji i przewidywanie dalszego jej przebiegu oraz zapobieganie niekorzystnym zdarzeniom. Znajomości potencjalnych zagroż

13.53: https://woblink.com/ebook/to-co-zostaje-wojciech-pieniazek-127662u

Cena:diana palmer oszukana, anna giza poleszczuk, mikołajek rene goscinny pdf, wałęsa człowiek z teczki, sztuka popularna, andrzej luter, wygaśnięcie zobowiązania, baldurs gate 2 enhanced edition solucja, abc pewnosci siebie i atrakcyjności, stosunki międzynarodowe international relations, dla dorosłych bajki, styl poetycki, przewodnik po krecie pdf, mr president katy evans pdf, książka stulecie winnych, poradnik dyżuranta pdf, jakub wodka…