ISBN

9788366134270: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/naznaczona-adelia-saunders-128855u

Cena: 31.99


Perspektywy rozwoju polskiej polityki społecznej – doświadczenia i wyzwania

Autor: Barbara Szatur-Jaworska

W czterdziestoleciu działalności Instytutu Polityki Społecznej zainteresowania badawcze jego pracowników w pewnych dziedzinach były niezmienne. a w innych ulegały zmianom. Od początku przedmiotem naszych badań były polityka zatrudnienia i społeczny ustrój pracy. zabezpieczenie społeczne. polityka rodzinna. rozwój i postęp społeczny. międzynarodowe aspekty polityki społecznej. Z biegiem czasu – wraz z powiększaniem się zespołu pracowników oraz pojawianiem się nowych problemów społecznych i nowych wyzwań – tematyka analiz prowadzonych w Instytucie rozszerzała się. a także zmieniały się pytania badawcze dotyczące dawnych przedmiotów badań. Polityki szczegółowe. którym obecnie poświęcają uwag

28.35: https://woblink.com/ebook/polityka-wladz-partyjnych-i-panstwowych-wobec-ludowego-wojska-polskiego-w-latach-1949-1956-jan-sobiech-133406u

Cena:rany julek pdf, anna karwińska, joanna balicka, www bajki dla dzieci po polsku pl, wiersze erotyk poezja, psx extrem, houellebecq serotonina, polacy w armii pruskiej, chata william paul young, wasz, manwhore 3 pdf, rozmówki polsko włoskie pdf, zestaw ćwiczeń odchudzających, wielka księga cipek pdf, varian mikroekonomia, amanda quick książki, pożegnanie jesieni, czas mumii…