https://woblink.com/product-publication/download/17974/epub

1:

:

Cena:


Ostatnia noc w Tremore Beach

Autor: Mikel Santiago

Thriller psychologiczny na miarę Stephena Kinga                                                                                                                                                              Peter Harper jest słynnym kompozytorem muzyki filmowej. Po niedawnym rozwodzie przeżywa niemoc twórczą. W poszukiwaniu spokoju i weny wynajmuje dom na pięknej i mało uczęszczanej plaży w Irlandii.     Pewnej nocy podczas potężnej nawałnicy Peter zostaje porażony piorunem. Po kilku dniach od wypadku zaczyna mieć niepokojąco realne wizje. Ich bohaterami są dzieci. które przyjechały spędzić z nim wakacje. zaprzyjaźnione małżeństwo z sąsiedztwa

26.99: https://woblink.com/ebook/bezwstydny-mortdecai-a-kysz-zjawo-nieczysta-kyril-bonfiglioli-magdalena-slysz-19436u

Cena:


Wolontariuszka

Autor: Marek Harny

Historia uczucia dwojga młodych ludzi. których na pozór dzieli zbyt wiele. by mogło im się udać. 

Agnieszka jest dziewczyną z dobrego domu. Wychowywana bez ograniczeń i uprzedzeń. dostaje od życia wszystko. czego zapragnie. Mimo to czegoś jej brakuje. czegoś szuka. Chciałaby robić coś pożytecznego. Pracowała już z opóźnionymi dziećmi i w hospicjum. Teraz zamarzyła jej się praca z narkomanami. których uznała za najbardziej nieszczęśliwe ofiary społeczeństwa. Chce zostać streetworkerką. brać udział w programie wymiany strzykawek. 

Michał. kilka lat starszy od Agnieszk

37: https://woblink.com/ebook/jaskolki-i-amazonki-arthur-ransome-katarzyna-krawczyk-18664u

Cena:


ISBN

9788377858264: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/rzeka-zbrodni-jaroslaw-jakubowski-18540u

Cena:


Neuroedukacja. ak wykorzystać potencjał mózgu w procesie uczenia się

Autor: Wiesław Sikorski

W ostatnim czasie dostrzegamy wzrost zainteresowania psychologów i pedagogów wynikami badań mózgu przy użyciu nowoczesnych technik neuroobrazowania – zwłaszcza funkcjonalnego rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Na podstawie tych wyników zmierza się do weryfikacji dotychczas stosowanych metod nauczania i uczenia się. Możliwość bezinwazyjnego monitorowania pracy mózgu podczas uczenia pozwala niejako „zobaczyć”.  „jak uczy się mózg”. i określić. co należy zrobić. by edukacja szkolna była bardziej „przyjazna neuronom”.W książce podjęto próbę odpowiedzi na pytanie. czy nowa wiedza o mózgu jest na tyle wiarygodna i wystarczająca. żeby na jej podstawie stworzyć nową strategię nauczania w szkole.

Wydaw:

Cena:


Placówka

Autor: Bolesław Prus

Brzeg zachodni wygląda dziko. Łąka dotyka wzgórz spadzistych. zasypanych wapiennym żwirem. Gdzieniegdzie rośnie krzak głogu. karłowata brzoza albo trześnia chora. Często widać płaty ziemi jakby obdartej ze skóry. Najwytrzymalsza roślina ucieka stąd. a miejsce zieloności zajmują gliny. siwe pokłady piasku albo opoka. co wyszczerza na łąkę trupie zęby. Wschodni brzeg jest inny. tworzy jakby amfiteatr o trzech kondygnacjach wznoszących się jedna nad drugą. Pierwsze piętro. tuż nad łąką. zbudowano z czarnoziemu. w jednym miejscu widać na nim szereg chałup otoczonych drzewami. jest to wieś. Drugie piętro ukształtowało się z ziemi gliniastej. tu stoi dwór. prawie nade wsią. z którą łączy go stara aleja lipowa. Na prawo i na lewo ciągną się dworskie łany w postaci wielkich prostokątów. zasianych pszenicą. żytem. gro

Wydawnictwo: Kolegium Europy Wschodniej

Cena: 39hobbit test pdf, standard opieki okołoporodowej pdf, historia sztuki książka pdf, henry james portret damy, broken sword 5 solucja, harry potter i komnata tajemnic mobi, zły król holly black pdf, krol henryk, śmierć szkic, kubuś puchatek a.a. milne, badania naukowe w pielęgniarstwie pdf, bohaterowie chłopcy z placu broni, rozmówców, bałwan ze śniegu, toksyczni ludzie książka, www.temat szczecinecki.pl, kalinowicz ludzie bezdomni…