Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia

Autor: Brian Tracy

Przełomowa książka autora bestsellera Zjedz tę żabę! przedstawia wyjątkowy pomysł na to. CZYM i KIEDY należy się zajmować. a także metodę zarządzania najróżniejszymi szczegółami naszego życia.

Jakość naszego życia w dużej mierze zależy od tego. jak sobie radzimy z zarządzaniem czasem. Zarządzanie czasem to w istocie zarządzanie człowiekiem. zarządzanie życiem. To zarządzanie sobą. Jeśli nie mamy pełnej kontroli nad własnym czasem. to ciężko będzie nam kontrolować inne dziedziny naszego życia osobistego i zawodowego. Czasami nie bardzo wiemy. co robić. a pewnych rzeczy nie udaje nam się załatwić. Dlaczego? Ponieważ moment zdaje się nie być właściwy.

W książce Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/138799/epub

1:

:

Cena:przewodnictwo w unii europejskiej, pomruki, orli szpon, 31 korytarzy pdf, stary sługa, mirosław skarżyński, obywatel wellesa, giaur audiobook, w ułamku sekundy alex kava, atlas pdf, robert fudali, konflikty współczesnego świata, mudra energii, farmakologia kostowski pdf, magdalena półtorak, paryż 1938, figury geometryczne klasa 4 karty pracy pdf, the foxhole court pdf…