ISBN

9788380835542: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/moja-mama-jest-aniolem-malgorzata-friedel-31803u

Cena:


Protestantyzm

Autor: Mark A. Noll

> KRÓTKIE WPROWADZENIE

– książki. które zmieniają sposób myślenia!

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury. religii. historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe. które w formule przystępnej. dalekiej od akademickiego wykładu. prezentują wybrane kwestie.

Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów. jak i uzupełnienie wiedzy o tym. co nas pasjonuje. Najnowsze fakty. analizy ekspertów. błyskotliwe interpretacje.

Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kuja

19.9: https://woblink.com/ebook/konflikt-palestynsko-izraelski-martin-bunton-31854u

Cena:max czornyj klątwa, mortyr akcje dywersyjne, wiktoria daisy goodwin, przy szabasowych świecach pdf, czy słonie boją się myszy, negocjacje w sytuacjach kryzysowych, życie wypuszczone z rąk, teoria obwodów elektrycznych bolkowski pdf, feliks koneczny książki pdf, mutyzm wybiórczy pdf, gauden, sayaka, państwo teoretyczne, jestem jaguarem wściekłym psem, jadowity miecz, kurs ukraińskiego, audiobook opowieści z narni, nieboszczyk, teoria dyskursu, trening jacobsona mp3, konstrukcje stalowe pdf, maciej matasek…