Nowe Prawo wodne. Przewodnik po zmianach przepisów

Autor: Praca Zbiorowa

Prezentujemy Państwu jedyną na rynku publikację. w której przedstawiono szczegółowe porównanie przepisów ustawy z 18 lipca 2001 r. – Prawo wodne – z nowymi przepisami. zawartymi w ustawie z 20 lipca 2017 r. Przygotowaliśmy ją z myślą o wszystkich. którzy muszą jak najszybciej wdrożyć nową regulację w swojej działalności.

Zmiany przepisów zostały przedstawione w unikalnej. tabelarycznej formule. Publikacja zawiera:

 • tabelaryczne zestawienie treści przepisów Prawa wodnego z 2001 r. i odpowiadających im – pod względem przedmiotu regulacji – przepisów nowego Prawa wodnego z 2017 r.;
 • wyjaśnienia i komentarze ekspertów do każdego zmienionego przepisu;
 • tabelaryczne zestawienie przepisów nowego Prawa wodnego

  1:

  Cena:


  Świat kupek

  Autor: Terry Pratchett

  Czarująca opowieść dla czytelników w każdym wieku (ale zwłaszcza dla młodego Sama Vimesa). pióra panny Felicity Beedle. czołowej autorki literatury dziecięcej w Świecie Dysku.

  Z ‚Niucha’: 

  „Punktualne przybycie zyskało mu aprobujące skinienie Sybil. która delikatnie wręczyła mężowi nową książkę do czytania Młodemu Samowi. Vimes spojrzał na okładkę – tytuł brzmiał ‚Świat kupek’. Kiedy żona zniknęła. ostrożnie przekartkował zawartość. No tak. trudno. trzeba pogodzić się z faktem. że świat poszedł naprzód i dzisiaj bajki prawdopodobnie nie mówią o małych skrzących się istotkach ze skrzydłami. Przewracając kartkę po kartce. odkrył nagle. że ten. kto napisał tę książkę. z pewnością wiedział. jak sprawić. by takie dzieciaki jak Młody Sam śmiały się do bólu brzucha. Ten kawałek o spływaniu rzeką nawet u niego wywołał uśmiech. Ale. choć rozdzielany skatologią. znajdował się tam całkiem ciekawy materiał o zbiornikach szamba. szambonurkach i asenizatorach. i w jaki sposób psie odchody pomagają najlepiej wygarbować skórę oraz inne rzeczy. co do których człowiek nie sądził. by kiedykolwiek ich potrzebował. ale raz poznane jakoś blokują się w umyśle.”

  Opowieść cudownie staroświecka i zabawna… Pratchett wtrąca mnóstwo żartów. Jego znakomita proza. w połączeniu z ujmującymi ilustracjami Petera Dennisa. sprawiają. że książka ta stanowi znakomity wybór do czytania na głos. 

  „Evening Standard”

  Terry Pratchett był uznanym pisarzem. twórcą bestsellerowego cyklu książek o Świecie Dysku. z których pierwsza – ‚Kolor magii’ – ukazała się w roku 1983. Czterdziesta pierwsza i ostatnia powieść o Dysku. ‚Pasterska korona’. została wydana w roku 2015. Książki były często adaptowane jako sztuki teatralne i filmy. Terry Pratchett był laureatem wielu nagród. między innymi Carnegie Medal; otrzymał też tytuł szlachecki za zasługi dla literatury. Zmarł w roku 2015.

  Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

  Cena: 23.9


  ISBN

  9788365743664: Wydawnictwo

  Format

  27.9: https://woblink.com/ebook/zaslepienie-michal-strakow-aga-lesiewicz-32196u

  Cena:  mapw, fizjologia człowieka jan górski, robert traba, durrellowie online, surogatka jensen, serce gangstera freedisc, adam szczuciński, brian wood, mortyr iii: akcje dywersyjne, żywienie w chorobie nowotworowej pdf, rany julek o tym jak julian tuwim został poetą pdf, gdy na morzu, legenda o czwartym królu, idealny świat, doktor proktor i wanna czasu, srodki kompensacyjne, osho zdrowie emocjonalne…