https://woblink.com/product-publication/download/136083/epub

1:

:

Cena:


Podręcznik Tarota – Arkana Małe. Jak Wędrowiec zostaje Mistrzem

Autor: Kulesza Sylwia

Powrót bestsellerowej Autorki

Sylwia Kulesza mieszka i pracuje w Islandii. lecz to w Polsce zdobyła największą popularność dzięki swojemu pierwszemu podręcznikowi poświęconemu kartom Tarota. Wówczas opisała Arkana Wielkie. a teraz powraca z równie dobrą analizą Arkan Małych. Dzięki jej warsztatowi pisarskiemu i zrozumiałej analizie poszczególnych kart. Ty również poznasz cudowny świat Tarota.

Arkana Małe powiedzą Ci prawdę

Autorka szczegółowo analizuje poszczególne karty i zdradza tajniki medytacji z żywiołami odpowiadającymi każdej z nich. Pozwala tym samym osiągnąć równowagę na wszystkich płaszczyznach życia. Wyjawia również szczegółowe znaczenie uniwersalnych symboli kart Tarota i podpowiada. kiedy należałoby traktowa

39.9: https://woblink.com/ebook/mudry-sposob-na-zdrowie-energie-i-rownowage-73-najskuteczniejsze-techniki-dla-wspolczesnego-czlowieka-swami-saradananda-139022u

Cena:


Emilia Krakowska. Aktorzyca

Autor: Katarzyna Kaczorowska

„Aktorzyca” to portret wybitnej polskiej aktorki Emilii Krakowskiej – poznanianki z urodzenia. warszawianka z wyboru. Publiczność pokochała ją za Reymontowską Jagnę. Malinę z opowiadania Iwaszkiewicza. Marysię z „Wesela” i panią Dulską Zapolskiej. Bohaterka książki opowiada czytelnikom o wielkiej miłości swojej matki. Anastazji. o przybranej siostrze. mężach. z którymi nie zawsze było jej po drodze i ukochanych córkach. Prowadzi nas przez uliczki rodzinnego Poznania – okupowanego przez Niemców i zbuntowanego przeciwko władzy w czerwcu 1956 roku – i wprowadza w świat warszawskich teatrów. w którym młoda dziewczyna po studiach musiała znaleźć swoje miejsce. pokazać. co potrafi i przekonać do siebie reżyserów. publiczność i krytyków. Co jej się udało. a czego do dzisia

19.9: https://woblink.com/ebook/wenus-planeta-partnerstwa-rola-bogini-milosci-w-horoskopie-elzbieta-klobus-136189u

Cena:


Arktyczny brzask

Autor: Jakub Pawełek

Przymierze. sojusz ukuty w ogniu chińskiej inwazji na Rosję. przeżywa kryzys. Interesy poszczególnych krajów coraz częściej znajdują się na kursie kolizyjnym. Polacy po raz pierwszy zaczynają się zastanawiać. czy dziewięć lat temu podjęli dobrą decyzję.

 

Rosja. fundament Przymierza. zaczyna się chwiać w posadach. Syberia wraz z jej surowcami staje się jałową pustynią. zdewastowaną przez wycofujących się Chińczyków. Jedyną nadzieją na stabilizację i przetrwanie jest Północ. mroźna kraina nie tknięta jeszcze ludzką ręką. Jednak nie tylko Rosja marzy o Arktyce… 

Między mocarstwami wyrasta wyrasta trzecia siła. Harmonia. jedna z największych korporacji na świecie. właśnie wchodzi do gry.

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 36.9


ISBN

9788365846310: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/ajurwedyjski-detoks-naukowo-potwierdzony-4-stopniowy-program-na-stany-zapalne-zdrowie-jelit-ciala-i-umyslu-chaudhary-kulreet-136723u

Cena:przeliczanie dawek leków notatki, dzieci z bulerbyn pdf, eligiusz wronka, gry police, pożreć, 365 dni książka opinie, hinduizm założyciel, jestem zona terrorysty, kroniki belorskie tom 6, wyhoduj sobie wolność, ślepnąć od świateł do pobrania, testy gimnazjalne fizyka, to, co zostawiła, natura a kultura, filmy luca bessona, małgorzata maj, prachet, historia korei książka…