Od wesela do wesela

Autor: Karen Booth

Kendall i Sawyer poznali się na ślubie przyjaciół. wspaniale się bawili. potem poszli do łóżka. Wymienili się telefonami. ale Sawyer nie zadzwonił do Kendall. A ona. mimo że wywarł na niej niezatarte wrażenie. nie chciała dzwonić do niego pierwsza. Po kilku tygodniach w agencji PR. gdzie Kendall pracuje. zjawia się nowy klient. Pilnie potrzebuje kogoś do obsługi ważnego projektu. Projekt zostaje przydzielony Kendall. która ukrywa przed szefową. że tego klienta miała już okazję poznać. Bo chciałaby spędzić z nim wiele takich nocy jak ta jedna. a za romans z klientem można stracić pracę…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Umrzeć. a potem wskoczyć na konia

Autor: David Bosc

Londyn. 3 września 1945. Młoda 23-letnia artystka malarka. Sonia Araquistáin. córka byłego ambasadora. popełnia samobójstwo. rzucając się nago z trzeciego piętra na bruk Queensway w Bayswater. Zgodnie z ówcześnie obowiązującym w Anglii prawem jej akt desperacji staje się przedmiotem dochodzenia i procesu sądowego. Dwa krótkie artykuły w prasie. zdjęcie. fragment zapisków z notatnika egipskiego surrealisty. Georgesa Heneina. posłużyły autorowi do zbudowania całkowicie fikcyjnego dziennika artystki. „O prawdziwej Sonii nie wiem naprawdę nic. zostały same okruchy”. wyznaje David Bosc. Swoją prozę poetycką wysnuwa z wyimaginowanych snów. marzeń. halucynacji i obsesji młodej kobiety. która kocha wolność do granic szaleństwa.

Tytuł powieści został zapożyczony z jednego z

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/136083/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138137/pdf

1: Autor

Autor

:

Cena:ustawa o świadczeniach socjalnych, igor piotrowski, matura ustna angielski przydatne zwroty pdf, mróz immunitet pdf, świat ktory nie nadejdzie, interpretacja tytułu jądro ciemności, anatomia moryś, sekrety uwodzenia słowami, severski nieśmiertelni, kate walker, szkice węglem sienkiewicz, co nas nie zabije wim hof, kupiona i sprzedana, kroki mordercy, misiołek, etyka protestancka a duch kapitalizmu pdf…