Pierwszy taniec

Autor: Izabela Żak

Książka pt.’Pierwszy Taniec’ to pierwszy na rynku polskim poradnik tańca dla nowożeńców. Dedykowany przede wszystkim nowożeńcom. ale skierowany do par. czy singli. chcących rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Książka krok po kroku poprowadzi przez wszystkie etapy przygotowań skupiając się na istotnych szczegółach – od zaplanowania nauki. poprzez wybór metody nauczania. instruktora. rodzaju tańca. muzyki. po pomoc w urozmaiceniu wystąpienia.

Oczywiście oprócz praktycznych wskazówek. w książce znaleźć można również:

• pomocne. sprawdzone metody i porady Z BEZPŁATNYM DOSTĘPEM DO FILMÓW ON-LINE;
  • gotowe utwory muzyczne z dopasowanym rodzajem tańca;
  • odpowiedzi na pytania. których nie udzieli żadna szkoła tańca:

– czy Pierwszy Taniec jest kon

Wydawnictwo: E-bookowo

10: https://woblink.com/ebook/lud-wesolkow-w-dawnej-polsce-leonard-lepszy-32139u

Prawdziwa planeta małp

Autor: David R. Begun

‚Prawdziwa planeta małp’ przedstawia ewolucyjne losy małp człekokształtnych w ciągu ostatnich 30 milionów lat. Jednak jest to opis pod wieloma względami wykraczający poza powszechnie przyjęte poglądy. według których każde ważne wydarzenie w historii małp człekokształtnych i ludzi musi się wiązać z Afryką. Hipoteza. że afrykańskie małpy człekokształtne żyły również w Europie dzięki nowym odkryciom i badaniom przestała być egzotyczna. a zdaniem autora książki. to właśnie na tym kontynencie. a nie w Afryce. mógł pojawić się również wspólny przodek małp afrykańskich i ludzi. Z badań prowadzonych przez autora wynika. że mioceńskie małpy z Europy były bardziej zaawansowane niż afrykańskie i wykazywały cechy wspólne z żyjącymi dziś małpami człekokształtnymi. a nawet ludźmi. Innymi słowy. to małpy afrykańskie mają europejski rodowód. a nie odwrotnie. Trudno zaprzeczyć. że hipoteza autora idzie wbrew większości opinii. zarówno tych współczesnych. jak i historycznych. czerpiących inspirację wprost od Darwina. jednak kolejne odkrycia dostarczają coraz więcej argumentów na jej poparcie. Jest ona tym bardziej interesująca. że – jak przyznaje sam autor – w paleontologii nie można w istocie niczego stwierdzić na pewno.

David R. Begun – paleontolog. absolwent University of Pennsylvania. Wykłada na Uniwersytecie w Toronto. W centrum jego zainteresowań znajduje się pochodzenie i ewolucja człowieka.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-3-jozef-slonecki-32119u

14.95: https://woblink.com/ebook/cuda-sa-naturalne-niebo-jest-w-nas-malgorzata-chwalek-32093u

szklany tron części, królestwo jo nesbo, kobieta niezalezna ksiazka, pacewicz mateusz, rzeźnik z niebuszewa książka, dziewczeta z auschwitz, farming simulator 19 opłacalność upraw, audiobook cena, u polki i allana menu, zbrodnia i kara epub, test wechslera dla dzieci, olga tokarczuk pdf, rehabilitacja medyczna kwolek pdf, akademia dobra i zła 4…