Jeszcze będzie przepięknie

Autor: Sabina Czupryńska

Opowieść o miłości. której końca z pozoru nic nie zapowiadało. o związku. któremu z pozoru nic nie zagrażało. o życiu. które z pozoru było lekkie. łatwe i przyjemne. ale koniec się zbliżał. I nadszedł. I wtedy dopiero się zaczęło…

Jaśmina ma 39 lat i rozstała się z mężem. Została sama. jak setki kobiet każdego dnia. i musiała sobie z tym poradzić.

Czasem ironicznie. czasem bardzo serio o przeżyciach po rozstaniu. o rozpaczy. załamaniu. smutku i żalu. ale przede wszystkim o podnoszeniu się. odzyskiwaniu siebie. o radości i rozpoczynaniu od nowa.

Sabina Czupryńska – pisarka. kostiumografka. Autorka powieści ‚Kobiety z domu Soni’. ‚Ta druga słodka i ostra’. ‚Zawirowanie’ oraz zbioru opowiadań ‚Dziesięciu. którzy…’. Pracuje w teatrze. pisze w domu. albo odwrotnie. Lubi sukienki. kino i jazz. ale przede wszystkim obserwować ludzi.

PYTANIA DO SABINY CZUPRYŃSKIEJ

 • ulubiona zbitka słowna: cząstki elementarne. podstawowa jednostka emocjonalna:)
 • ulubiony spójnik: oraz (wg mojej koleżanki z Paryża nikt już dzisiaj tak nie mówi)
 • ulubione zdanie z książki: ‚Zdobądźmy się na odrobinę szaleństwa i napijmy się szampana przed śniadaniem’
 • zdanie z książki. z którym się zgadzam: ‚Rodzimy się w bólu. żyjemy bez sensu i umieramy w męczarniach’ 🙂
 • pisarz. z którym kradłabym konie: Jerzy Pilch
 • z którym poszłabym na kolację : gdyby nie fakt. że z przejęcia nic bym nie przełkneła. a w takim wypadku szkoda stolika i pieniędzy – też Jerzy Pilch
 • ulubiony kolor w tytule książki: Stalowe – magnolie
 • literacka potrawa. której nigdy nie jadłam. a której bardzo bym chciała spróbować: smażone zielone pomidory
 • postać literacka. którą kochałam w dzieciństwie :Tomek Wilmowski (podróżnik i bohater. ha!)
 • pierwsza ‚książka’. którą napisałam: oczywiście o miłości. to był ciąg dalszy historii z teledysku Elton Johna do piosenki ‚Sacrifice’. miałam 12 lat;)
 • którego ze swoich bohaterów lubię najbardziej: Milę i Grega z ‚Zawirowania’
 • którego bym się bała. gdybym spotkała go w rzeczywistości: nie bałabym się. ale analizowała z niezdrową fascynacją Julię z ‚Kobiet z domu Soni’. Krystynę z ‚Ta druga. słodka i ostra’ i Marcina z ‚Jeszcze będzie przepięknie’. bo to postaci nie złe. ale głęboko smutne
 • dlaczego ‚jeszcze będzie przepięknie’: bo wszystko można przerobić. nawet jeśli jest większe od nas
 • gdyby powstał film na podstawie mojej ostatniej książki chciałabym. żeby: Jaśminę zagrała Magdalena Cielecka. a w epizodzie wystąpił Radzimir Dębski;)

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


Doskonała sylwetka z EFT

Autor: Katarzyna Trzaska

Otyłość i nadwaga już Ci nie grożą – EFT – metoda opukiwania punktów meridianowych pomoże osiągnąć idealną wagę i doskonałą sylwetkę. 

Co otrzymasz. dzięki tej książce?

– Podstawowe zasady stosowania EFT.

– Mechanizmy. które uwolnią Cię od stresu i negatywnych emocji. będące podstawą Twoich problemów z wagą.

– Umiejętność kontrolowania sytuacji. w których sięgasz po szkodliwe potrawy.

– Sposoby motywacyjne. które doprowadzą Cię do idealnej sylwetki.

– I przede wszystkim: odchudzanie będzie sprawiać Ci przyjemność. więc z łatwością zgubisz zbędne kilogramy.

Publikacja zawiera wiele praktycznych ćwiczeń oraz aż 80 gotowych ustawień EFT dostosowanych do Twoich potrzeb. Przygotowane przez wieloletnią trenerkę metody.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 33.99


1

:

:

Cena:


Książę i żebrak. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Lewis Carroll

Książę i żebrak. powieść wydana w 1881 roku. opowiada niesamowitą historię dwóch chłopców. Obaj narodzeni tego samego dnia w szesnastowiecznym Londynie – jeden to królewski syn. a drugi dziecko biedaków. Prócz wspólnej daty urodzenia łączy ich coś jeszcze: identyczny wygląd. Pewnego dnia przypadkiem zamieniają się miejscami; Tomek trafia na dwór. a Edward do dzielnicy nędzy… Powieść Twaina zaskakuje zwrotami akcji. niejednokrotnie wzrusza. skłania do myślenia i z pewnością zaciekawi każdego czytelnika.

Wydanie dwujęzyczne z gratisowymi ebookami

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki na

11.5: https://woblink.com/ebook/alicja-w-krainie-czarow-wydanie-dwujezyczne-z-gratisowymi-ebookami-lewis-carroll-138166u

Cena:piraci z karaibów na krańcu świata online, od rzeczy, brat jakuba, łukasz kister, janusz molis, szóste wymieranie, kompendium farmakologii, ogień i kość, wypracowanie z lalki, polska jagiellonów, prawo ustrojowe, podstawy ekonomii milewski, pani władza, reguła św benedykta pdf, arystoteles pdf, andrzej miszczuk, alkoholik instrukcja obsługi, paweł ślusarczyk, potęga teraźniejszości eckhart tolle, krzyżówki dla seniorów pdf…