https://woblink.com/product-publication/download/30210/epub

1:

:

Cena:


Strefa komfortu

Autor: Ludwik Wolta

Książka o dzisiejszym kryzysie męskości – młodych mężczyznach. którzy obawiają się ryzykować. stają się wygodniccy i zamykają w świecie gier. internetu i mediów społecznościowych.

Kiedy Berno traci wszystko. do czego przywykł – kobietę. pracę i niezależność

finansową – postanawia odkryć. czego naprawdę pragnie. Podążając za wskazówkami coacha Jakuba Wernera. dokonuje introspekcji i uświadamia sobie. że od dawna drzemała w nim pokusa przygotowania i popełnienia widowiskowej zbrodni…

>skończ te słynne studia humanistyczne

>tyraj za biedacką pensję

>strać dziewczynę

>strać biedacką pensję

>graj w Counter Strike’a i jedz parówki

>zostań przegrywem

>zabij się

>

>albo kogoś…


Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.99


Francja i Niemcy w procesie integracji europejskiej w latach 1992-2007

Autor: Joanna Ciesielska-Klikowska

Dwa kraje leżące w sercu Europy – Francja i Niemcy – przez wieki uważały się za najpoważniejszych wrogów i najsilniejszych konkurentów. rywalizowały o zdobycie dominacji nad kontynentem i jego złożami naturalnymi. Tragiczne wydarzenia pierwszej połowy XX stulecia uświadomiły przywódcom obu państw. że jedynie współpraca i obustronne zaangażowanie w rozwój integracji europejskiej mogą zagwarantować Europie pokój. a Francji i Niemcom owocne partnerstwo.

Książka w atrakcyjny sposób prezentuje historię kształtowania się kooperacji pomiędzy Paryżem a Bonn/Berlinem i precyzyjnie opisuje znaczenie. jakie dla powstania i rozwoju Unii Europejskiej miał couple franco-allemand. Ukazuje rolę. jaką duet francusko-niemiecki odgrywał w ostatnich lata

15.9: https://woblink.com/ebook/zaspiewaj-mi-elvisa-michal-majewski-30629u

Cena:życie na maksa, tryjon, mieczysław plopa, piekielny układ pdf, hitman poradnik, podręcznik bhp pdf, lektura mikołajek i inne chłopaki, hobbit test pdf, program genetycy pdf chomikuj, slownik frazeologizmow, dojrzewanie dziewczyn, kropla życia, prison break: the conspiracy, rozmówki włoskie pdf, pan samochodzik ebook, pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne pdf, książka do nauki hiszpańskiego pdf…